Nabídka práce "Česká Čermná" aktuálně 21 volných míst.

  • Trutnov
  • Vojtěch Kazda
  • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
  • Brigáda
  • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
První novinová společnost a.s., LPS GUARD s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Vojtěch Kazda, Kaufland Česká republika v.o.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Mgr. Radek Vokál, SelectDance z.s., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., 4AVs.eu s.r.o., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jiří Maděra

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Náchod, Červený Kostelec, Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Hradec Králové, Ústí nad Orlicí, Dolní Dvůr

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

auto automobil Bor boty cestovní náhrady co den do dopis DPČ DPP důchod e-mail Eva hledám hodiny HR Hrady IT je k kol ku kurz město mobil na nabídka nábor náhrady Náchod náplň práce nová o ob od plat po práce pro před při přivýdělek s se SOU společnost světlí telefon to Tom u v ve vo výdělek vyšší vz z za zaměstnání ze administrativa administrativní AJ Ali bez bezpečnost činnost Dino dle dotazy důchodce Ina Iva kamerový systém ke komunikace kvalifikace manažer Mark Nika Nikol nové ode odměny Oleg Ota personální oddělení plán plánování pod pozice pracovní pracovní pozice pracovník Praha přes směny společnosti spolupráce stabilní stráž systém vhodná zaměstnáváme brány cíle CV český ČR flexibilní hodnocení chování Ivo možnost náklady ohodnocení Oto pečlivost podle postup prostřednictvím Rut řízení trendy výsledky zapůjčení zdarma Dan Hostinné Jilemnice Nová Paka OZP Paka Trutnov Úpice v týdnu vedoucí vhodné Vojtěch Vrchlabí dík díky Eric Král krom kvality mezi nový pohovor pracovní prostředí prostředí víkend Vít vod životopis A4 Amy brigáda doba dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem interní králové Lev měsíc Most nad nad Labem nemoc nemocnice partner pracovní doba Sam samostatnost Zruč Lech dění inzerát inzeráty kandidát místa operátor pracovní místa přivydělat sklad spokojenost stran třídění uchazeč agentura data kvalita marketing odpověď online otázky pec plnění rozhovor STK vzdělání zkušenosti asistent bonus bonusy dárky domov dovolená dub Chrudim Kolín konzultant kurzy Luby Městec NDA Pardubice péče René Rychnov sport Tim volno vzdělávání zdraví EU osobní rozvoj praxe rozvoj show vedení Velký nařízení vlády příplatky technologie vně výplata Android auta bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS oblečení povolení rozdíl rozvoz smlouva obuv oděv během elektro Hradec Hradec Králové obchodní odpovědnost růst Lom místo Sami astronom gastro gastronomie hasič pracovní nabídka výhody mzdy peníze poblíž příplatek zdravotní zdravotní stav moravská nad Orlicí Ústí nad Orlicí vyučení v oboru akce česká dolní horní krásné Liberec Malý školení ubytování údolí zaměstnanec
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v České Čermné a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena