Nabídka práce "Česká Bělá" aktuálně 33 volných míst.

 • Chrudim
 • Irena Pečinková
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Výplata ihned
včerejší
 • Pelhřimov
 • Aaron guard s.r.o.
 • 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
včerejší
 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 22. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Andulka services s.r.o., ABI Special s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., GADO, s.r.o., TD plus, s.r.o., Vuch s.r.o., Irena Pečinková, PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., VIVANTIS a.s., Aaron guard s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., KFC, Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Mgr. Radek Vokál, LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, FERATT fashion s.r.o., SelectDance z.s., Lukáš Vavruša, První novinová společnost a.s., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Žďár nad Sázavou, Jihlava, Nové Město na Moravě, Chrudim, Pelhřimov, Loket, okres Benešov, Zruč nad Sázavou, Pardubice, Kutná Hora, Lázně Bohdaneč, Třebíč

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

AJ Ali Bor brigáda co dle do IT Iva je k ke komunikace ku kvality Mark Most možnost na náplň práce NDA Nika o ob od ode po práce pro prostředí při s Sam samostatnost se směny společnost společnosti spolupráce stabilní Tim to Tom u v ve víkend vo z za ze Žďár den doba DPČ DPP dub měsíc nabídka nad nad Sázavou Pardubice plat pracovní pracovní doba pracovní nabídka restaurace Velké výplata Žďár nad Sázavou agentura Amy ČR data hledám Ina Ivo kol kvalita marketing nový odměny odpověď online Ota otázky pec plnění pod podle před přivýdělek rozhovor SOU STK výdělek vz vzdělání zkušenosti flexibilní hodnocení chování Jihlava nabídky ohodnocení přede Sami telefon bez bezpečnost blízko bonus činnost dík díky HR interní kancelář nová nové obchodní plán plánování podnik stráž uplatnění zaměstnání Hrady místo příplatky výkon bonusy dokumentace krom Luže mzdy nábor vedení asistent astronom gastro gastronomie Lech Oto praxe týden Vít výhody evidence přes vyučení v oboru bageterie během Ben Eva jídlo Kladno Lev pozice svátek vně na Moravě hlavní Chrudim mzda odpovědnost parkování pečlivost pracovní poměr pracovní prostředí spokojenost stran číšník servírka Dino pracoviště vod zaměstnavatel hodina Ivan Martin sklad zdraví hlídání mimo Pelhřimov pokladní povinnost pracovní pozice systém vstříc získání mezi Oleg OZP pohovor životopis bankovní důchod důchodce Ida inzerát partner pracovník včetně vhodný akce Alex Alexandr Loket pizza platy příklad Ria rozvoj růst sport výplaty Eric znalost Zruč Zruč nad Sázavou CV Dan dárky domov dovolená Kolín konzultant Král králové kurz kurzy Luby Městec Náchod péče René Rychnov volno vzdělávání důležité Ema email Inka linka Nora operátor práce z domova reklama hodiny zdarma Ela firma Irma kvůli oblečení oděv hora Kutná Hora A4 příspěvek EU osobní rozvoj show Velký Dora Ian Lia rozvoz Třebíč auto automobil boty Budišov cestovní náhrady dopis e-mail město mobil náhrady světlí vyšší brány cíle český náklady postup prostřednictvím Rut řízení trendy výsledky zapůjčení
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v České Bělé a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena