Nabídka práce "Černožice" aktuálně 50 volných míst.

Balení z výroby

Nutně vás hledají
 • Nové Město nad Metují
 • Příležitost k podání ruky z.s.
 • 115 – 148 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 29. listopadu
Nutně vás hledají
 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 29. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Příležitost k podání ruky z.s., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Mgr. Radek Vokál, AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., Česká pošta, s.p., Kaufland Česká republika v.o.s., LPS GUARD s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., CROSSDOCK GROUP s.r.o., Vojtěch Kazda, B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., DP High class TRANSPORT s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Bc. Michaela Novotná, Andulka services s.r.o., LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, FERATT fashion s.r.o., Jiří Maděra, VIVANTIS a.s., Vuch s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., AS - služby s.r.o., X sport servis s.r.o., YELLOW POINT, spol. s r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nové Město nad Metují, Hradec Králové, Dvůr Králové nad Labem, Náchod, Červený Kostelec, Stéblová, Trutnov, Pardubice, Rychnov nad Kněžnou, Jičín, Dolní Dvůr, Chrudim, Jilemnice, Pec pod Sněžkou, Strážné, Choceň, Špindlerův Mlýn, Semily

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

co den dle do DPČ DPP Eva flexibilní IT Ivo je k kol Most možnost na náplň práce o ob občerstvení od odpovědnost po práce pro při s Sam samostatnost se smlouva u úvazek v ve vhodné vo z zdarma ze zkrácený úvazek AJ Ali auto automobil během Bor dopis e-mail hledám HR Hradec Hradec Králové Král králové ku Lom město místo mobil nabídka nábor nová pod před přivýdělek Sami SOU společnost stabilní světlí telefon to Tom v týdnu výdělek vz za astronom doba gastro gastronomie hasič ke měsíc plat pracovní pracovní doba pracovní nabídka praxe výhody výplata brigáda dění nové peníze platy příplatky příspěvek směny stravování třídění uchazeč vhodná výkon výplaty hlavní mzdy nad ode pracovní poměr pracovník přes sklad společnosti Ina inzerát inzeráty kandidát místa operátor Oto postup pozice pracovní místa přivydělat spokojenost stran vyšší poblíž podle spolupráce víkend Ota příplatek zdravotní zdravotní stav agentura Amy ČR data kvalita Mark marketing nový odměny odpověď online otázky pec plnění prostředí rozhovor STK vzdělání zkušenosti asistent bonus bonusy CV Dan dárky domov dovolená dub hodnocení Chrudim Kolín konzultant kurz kurzy Luby Městec Náchod NDA Nika ohodnocení Pardubice péče René Rychnov sport Tim volno vzdělávání zdraví komunikace nařízení vlády řízení technologie vně Android auta bankovní bez dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS oblečení partner povolení rozdíl rozvoz obuv oděv dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem kolem nad Labem Oleg poštovní pošty růst získání znalost kolegové krásné pracoviště pracovní smlouvy Vít dík díky Eric Iva krom kvality Lech mezi OZP pohovor pracovní prostředí vod životopis administrativa administrativní bezpečnost činnost Dino dotazy důchod důchodce kamerový systém kvalifikace manažer Nikol personální oddělení plán plánování pracovní pozice Praha stráž systém zaměstnání zaměstnáváme boty cestovní náhrady hodiny Hrady náhrady brány cíle český chování náklady pečlivost prostřednictvím Rut trendy výsledky zapůjčení Luže mzda služební týden Hostinné Jilemnice Nová Paka Paka Trutnov Úpice vedoucí Vojtěch Vrchlabí EU kromě pracovní den show Tomáš Velká Zina A4 docházka kancelář červená průměrný Silvestr taxi úřad vstříc rozvoj stará školení Černá formulář Nick pracovní činnost pracovní činnosti nabídky důležité Ema email Inka linka Nora obchodní práce z domova reklama Velké číšník jídlo přede servírka akce Ela firma Irma Kladno kvůli nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou Tereza zaměstnavatel specialist specialista Vánoce Jičín Lenka evidence inspektor Max povinnost česká dolní horní Liberec Malý ubytování údolí zaměstnanec hodina Ivan Martin parkování Ben benefit benefity pod Sněžkou pružná pracovní doba prázdniny Tea Choceň Lev technik znalosti Emil Emily Semily
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Černožicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena