Nabídka práce "Býchory" aktuálně 60 volných míst.

 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 22. listopadu
 • Pardubice
 • LH Property s.r.o.
 • 100 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
 • Parkoviště
Zveřejněno: 21. listopadu
 • Chrudim
 • Irena Pečinková
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Výplata ihned
včerejší
 • Černý Most, Praha
 • ABAS IPS Management s.r.o.
 • 185 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 24. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
DoDo Czech s.r.o., WELL PACK s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., 21 Consult Group s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., ARAMARK, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., ABI Special s.r.o., LPS GUARD s.r.o., SelectDance z.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Mgr. Radek Vokál, Andulka services s.r.o., LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, LH Property s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., FERATT fashion s.r.o., Vuch s.r.o., Irena Pečinková, PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., VIVANTIS a.s., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., 4AVs.eu s.r.o., První novinová společnost a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Agentura STUDENT s.r.o., Pizza Fast s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., KFC, PJ EXPEDIS, spol. s r.o., Tymbe, a.s., ABAS IPS Management s.r.o., OXALIS Retail s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 9 - Horní Počernice, Praha 9 - Černý Most, Čestlice, Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Sadská, Lázně Bohdaneč, Český Brod, Pardubice, Zruč nad Sázavou, Chrudim, Benátky nad Jizerou, Jičín, Hradec Králové, Zeleneč, Říčany, okres Praha-východ, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Mladá Boleslav, Loket, okres Benešov, Vlašim, Nupaky

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

A5 AJ auta auto během brigáda co činnost den dík díky dle do DPČ DPP druh EU flexibilní hlavní hledám horní IT je k ke kol ku Max měsíc možnost na nad NDA nová nové o ob oblečení od ode odměny Oto partner plán plánování plat platy po pod práce pro procesy před přede při Ria rozvoz řízení s se skrz skrze SOU společnost spolupráce systém školení telefon to u úřad v včetně ve vedle víkend vo výdělek výplata výplaty vz z za ze Dino hodina Ina Ivo mzda náplň práce pravidla přivýdělek směny týden v týdnu vhodné zdarma Ali Čestlice Eric Eva HR Iva komunikace krom kvality Lech mezi Nika nový Oleg OZP pohovor pracovní pracovní prostředí Praha prostředí Vít vod životopis bonus Nick odpovědnost pobočky smlouva vedoucí vysoký Android automobil kariérní růst Lea Lev Městec mobil peníze praxe restaurace růst spokojenost stabilní stará Tea Tom zaměstnání inzerát Kolín vstříc znalost asistent astronom bez doba gastro gastronomie hora Kutná Hora nabídka pracovní doba pracovní nabídka společnosti Velké výhody A4 Amy interní Most pečlivost pracovník příspěvek Sam samostatnost sport vně Zruč e-mail evidence inspektor náklady Poděbrady povinnost pracovní činnost pracovní činnosti výkon bezpečnost blízko kancelář obchodní podnik stráž ubytování uplatnění administrativní Ema email manažer personální oddělení podle pozice pracovní pozice přes vhodná zaměstnáváme důchod důchodce Mark pracoviště Sadská výroba zkušenosti Bor Dan dub hodnocení Chrudim Král králové ohodnocení osobní rozvoj rozvoj show sklad vedení Velký vzdělávání Brod Český Brod Tim bonusy CV dárky domov dovolená konzultant kurz kurzy Luby Náchod Pardubice péče René Rychnov volno zdraví chování nabídky Sami důležité Inka linka Luže Nora operátor práce z domova reklama vzdělání číšník hodiny jídlo servírka absolvent absolventy Ota služba taxi via agentura ČR data kvalita marketing odpověď online otázky pec plnění rozhovor STK akce Ela firma Irma Kladno kvůli oděv nad Sázavou Zruč nad Sázavou parkování pracovní poměr stran místo zaměstnavatel Ivan Martin Ben nad Jizerou Jičín Nová Paka Paka vyšší nařízení vlády příplatky technologie bankovní dodržování flexibilní pracovní doba iOS povolení rozdíl obuv elektro Hradec Hradec Králové dopis Lom město nábor světlí hasič mzdy poblíž uchazeč inzeráty kandidát místa postup pracovní místa příplatek zdravotní zdravotní stav domácí kolem pomocí u Prahy dokumenty kromě pracovní den Říčany vyučení v oboru získání průměrný Boleslav brány cíle český prostřednictvím Rut trendy výsledky zapůjčení A3 Hluk mladá Mladá Boleslav proti stěhování stres Alex Alexandr Loket mimo pizza příklad dokumentace Gita home office hrubého HW měření Office podpora projektový manažer Aleš Horní Počernice Počernice průvodní dopis Černý Černý Most přesčas přesčasy dění kolega třídění Vánoce Vlašim Nikol zaměstnanců administrativní práce česká fotograf nepřetržitý profesní životopis režim pokladní
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Býchorech a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena