Nabídka práce "Brušperk" aktuálně 51 volných míst.

  • Opava
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • 150 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. listopadu
Nutně vás hledají
  • Kateřinice, Vsetín
  • Milan Blažek
  • Brigáda
  • Vhodné pro seniory
  • Vhodné pro studenty
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
INDEX NOSLUŠ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., BESKYDY SPORT s.r.o., LogicVision s.r.o., ADESTRA security, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Globus ČR, v.o.s., SIMPLY5 s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Retail Fashion s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., BUNOTUX CORPORATION s.r.o., Tymbe, a.s., Rodina Koláčkova s.r.o., MALEDA s.r.o., WELL PACK s.r.o., Andulka services s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., Talentwork s.r.o., Milan Přadka, FIRECON INTERNATIONAL, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., První novinová společnost a.s., Moveto Delivery s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., ARAMARK, s.r.o., Charita Hranice, Milan Blažek, LPS GUARD s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nový Jičín, Ostrava, Opava, Bílá, okres Frýdek-Místek, Sviadnov, Frýdek-Místek, Kopřivnice, Frýdlant nad Ostravicí, Havířov, Šenov u Nového Jičína, Děhylov, Bohumín, Stonava, Karviná, Český Těšín, Třinec, Strahovice, Hranice, okres Přerov, Mosty u Jablunkova, Kateřinice, okres Vsetín, Vsetín, Lipník nad Bečvou

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

brigáda co činnost dění dle do docházka hledám IT Ivo je k ke ku místo možnost mzdy na nad náplň práce o ob od plat platy po práce pracoviště pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovník pro před přes příplatky s se sklad státní svátek stran svátek to třídění u uchazeč v ve vhodná víkend vo výplaty z ze den Ostrava DPČ mobil mzda nová plán plánování pod podle při směny stabilní telefon za AJ Ali bez bezpečnost česká DPP event Ina kol komunikace Most Nika ode odpovědnost Opava Sam samostatnost společnost stráž akce bonus bonusy elektro Eva kurz Lev oblečení Ota pec postup SOU spolupráce týden ubytování vz zapůjčení zdarma znalost hodnocení Iva kamerový systém ohodnocení smlouva systém via firma Irma nové operátor pečlivost STK výroba Zruč důchod důchodce hlavní Mark měsíc odměny otázky paušál přivýdělek security stravenkový paušál vně výdělek Frýdlant HR inzerát inzeráty kandidát lahůdky místa nad Ostravicí Oto pokladní pozice pracovní místa společnosti vyšší doba flexibilní povinnost pracovní doba restaurace Vít agentura Amy ČR data kvalita marketing nový odpověď online plnění prostředí rozhovor Tom vzdělání zkušenosti hodiny kariérní růst NDA prostřednictvím průzkum růst školení v týdnu Ben benefit benefity interní Nick partner příplatek psycholog rozvoj Tim včetně vedení vstříc výkon zaměstnanec zaměstnavatel A4 Dino obchodní OZP příspěvek sledování služba sport vhodné nemoc nemocnice agentury e-mail kancelář Lena novinář pracovní prostředí praxe Ria uchazeči získání Bor dárky dopis druh hledat nábor Oleg pravidla průvodní dopis přivydělat vod Frýdek Jablunkov Jičín Kopřivnice Místek Nový Jičín pod Radhoštěm Rožnov Rožnov pod Radhoštěm Vsetín auto automobil český hospodyně krom nabídka okolo péče stravování Velké jídlo Martin volno hodina Luže outsourcing v zahraničí zahraničí zaměstnanců zaměstnání zdravotní chování moravská nabídky Sami oděv služební Dan Hrubá hrubá mzda kontrolor kvality Lech podpora přesčas administrativní CV dopady Lea LinkedIn management osobní rozvoj Role Skuteč spokojenost uplatnění výcvik vztahy A3 pracovní pozice řízení Šenov uklízečka úvazek zkrácený úvazek 3D absolvent absolventy domov světlí Bohumín dík díky Eric Král mezi pohovor životopis boty cestovní náhrady Hrady Karviná město náhrady aktuální bankovní dohoda dohoda o provedení práce rozvoz Třinec ukončení Android auta dodržování flexibilní pracovní doba iOS povolení rozdíl výplata formulář budoucnost Ema motivační dopis výsledky znalosti astronom gastro gastronomie Hranice Jaroš pracovní nabídka výhody asistent asistentka kurzy loajalita pečovatel Rita stravenky EU Meziříčí administrativa dotazy kvalifikace Nikol
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Brušperku a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena