Nabídka práce "Brloh, okres Pardubice" aktuálně 35 volných míst.

 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 22. listopadu
 • Chrudim
 • Irena Pečinková
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Výplata ihned
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
SelectDance z.s., Mgr. Radek Vokál, Andulka services s.r.o., LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, SIMPLY5 s.r.o., FERATT fashion s.r.o., Vuch s.r.o., Irena Pečinková, PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., VIVANTIS a.s., ARAMARK, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., 4AVs.eu s.r.o., První novinová společnost a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ABI Special s.r.o., LPS GUARD s.r.o., KFC, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Lázně Bohdaneč, Pardubice, Chrudim, Kutná Hora, Kolín, Hradec Králové, Poděbrady, Zruč nad Sázavou, Sadská, Loket, okres Benešov, Český Brod

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

AJ Bor co Dan den dle do dub EU hledám hodnocení HR Chrudim Ina IT Iva Ivo je k kol Kolín Král králové ku možnost na Nika nový o ob od ohodnocení osobní rozvoj Oto po práce pracovní praxe pro před při rozvoj s se show sklad SOU to u v ve vedení Velký vo vz vzdělávání z za zkušenosti životopis asistent bonus bonusy CV dárky doba domov dovolená konzultant kurz kurzy Luby Městec Most nad Náchod náplň práce NDA nové Pardubice péče plat pod pracovní doba René Rychnov Sam sport Tim volno zdraví ze flexibilní chování inzerát nabídky Sami spolupráce telefon důležité Ema email Eva Inka komunikace linka Luže mezi mzda Nora obchodní Oleg operátor práce z domova reklama Velké vzdělání bez brigáda číšník Dino hodiny jídlo přede samostatnost servírka zdarma agentura Ali Amy ČR data ke kvalita Mark marketing odměny odpověď online Ota otázky pec plnění podle prostředí přivýdělek rozhovor společnost STK Tom výdělek akce DPP Ela firma Irma Kladno kvůli oblečení ode oděv odpovědnost pracovní prostředí hlavní parkování pečlivost pracovní poměr směny spokojenost společnosti stran víkend Lech místo pracoviště stabilní vod výkon zaměstnavatel hodina Ivan Martin astronom gastro gastronomie hora Kutná Hora měsíc nabídka pracovní nabídka restaurace Vít výhody výplata A4 DPČ interní Lev partner pracovník příspěvek vně Zruč Android auto automobil během kariérní růst Lea mobil peníze rozvoz růst stará systém Tea zaměstnání Eric vstříc znalost dění inzeráty kandidát místa nová postup pozice pracovní místa přes přivydělat třídění uchazeč v týdnu vhodná vyšší nařízení vlády příplatky řízení technologie auta bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS povolení rozdíl smlouva obuv elektro Hradec Hradec Králové Praha dopis e-mail Lom město nábor světlí hasič mzdy poblíž příplatek zdravotní zdravotní stav činnost evidence inspektor Max náklady Poděbrady povinnost pracovní činnost pracovní činnosti školení týden bezpečnost blízko dík díky kancelář plán plánování podnik stráž ubytování uplatnění administrativní manažer personální oddělení pracovní pozice zaměstnáváme nad Sázavou Zruč nad Sázavou důchod důchodce Sadská vhodné výroba Alex Alexandr Loket mimo pizza platy příklad Ria včetně výplaty Brod Český Brod kvality
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Brloze a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena