Nabídka práce "Bílá, okres Liberec" aktuálně 25 volných míst.

Kurýr Bolt Food

Nutně vás hledají
 • Liberec (6 km)
 • SEBELIS s.r.o.
 • 5 000 – 15 000 Kč / týden
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 10. dubna
Nutně vás hledají
 • Mladá Boleslav (30 km)
 • Miloš Kraus
 • 6 500 – 10 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 9. dubna
 • Jičín (34 km)
 • Mgr. Bc. Petra Skoupá
 • 200 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 10. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
SEBELIS s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Star Clubs Liberec s.r.o., Miloš Kraus, Zoo Liberec, příspěvková organizace, Česká pošta, s.p., SIMPLY5 s.r.o., CELTIMA s.r.o., OXALIS Retail s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Globus ČR, v.o.s., BASIC Česká republika, z.s., Andulka services s.r.o., První novinová společnost a.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Agentura TAPAZA s.r.o., Krakonošovy dobroty s.r.o., Mgr. Bc. Petra Skoupá, McDonald`s ČR spol. s r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Kořenov, Mladá Boleslav, Jičín, Česká Lípa, Benátky nad Jizerou

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Jak napsat životopis - online vzor

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

auto bonus bonusy den doba flexibilní iOS IT možnost náplň práce nové plat pojištění práce registrace rozvoz telefon týden výplata jednání jídla jízdy karty minimální místní náplň pitné PR předání rok řidič tým auta bankovní ČR dodržování DPP druh komunikace měsíc mobil oblečení partner povolení pracovní pracovní doba rozdíl smlouva spolupráce v týdnu výdělek bar dané díl dobro kov potravinář přístup síla smart výdělky zákazník AJ dispečer domov Hluk Liberec práce z domova přivýdělek služba SOU stabilní taxi výkon znalost doma PC počítač příjemné služby z domova HR OZP pozice obchod Bor český DPČ formulář odpovědnost parkování praxe sezónní práce slaný úvazek vedoucí víkend zkrácený úvazek životopis dohody jazyk komunikační obor obsluha odpovědní sezónní zájem brigáda dopis hlavní hledám inzerát místa nabídka online plán postup poštovní pošty pracovní den pracovní místa pracovní poměr řízení uchazeč vhodné vyšší kolektiv list odpovědný osobní poměr pořádek případ student volná pracovní místa agentura data kvalita marketing odměny odpověď otázky pec plnění prostředí rozhovor společnost STK vzdělání zkušenosti agent databáze finanční odměna projekt předpoklad příležitost reklamy slané stav úkol výzkum výzkumy zkušenost akce firma NDA schopnost česká činnost EU forum péče pokladní pracovní činnost pracovní činnosti směny školení vedení činnosti dar kolegyně prezentace prodej standard systém zdravé značky životní administrativa bezpečnost nová pečlivost pracovní prostředí příplatky kontrola organizační schopnost organizační schopnosti pomoc příjemné pracovní prostředí příjemný schopnosti hodnocení ohodnocení povinnost společnosti brigádníci brigádník kontakt nabízíme práci budoucnost motivační dopis výsledky znalosti brigády české dítě motivační oblast oblasti pedagog chování nabídky informace Luže mzda mzdy zaměstnavatel doby kvalitní problém přátelský řešení řešení problémů ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nad Nisou automobil boty cestovní náhrady důchod e-mail hodiny Hrady kurz město nábor náhrady zaměstnání cestovní náborové oddělení odpovědné okres součást pracovní pozice pracovník Turnov hlídání hory Most samostatnost sklad stravování Tábor ubytování volno zdarma daně předpis příprava školní turistická v práci Boleslav Hranice krásné Mladá Boleslav obchodní firemní kavárna prémie prodejní přátelské důchodce invalidní důchodce invalidní sociální administrativní interní portál program programy benefit podnik prázdniny zaměstnanec atmosféra Ostatní první den svátky vydělat zaměstnanecké povinnosti přivydělat dlouhodobá brigáda
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Bílé a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena