Nabídka práce "Bernartice, okres Trutnov" aktuálně 23 volných míst.

  • Trutnov
  • Vojtěch Kazda
  • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
  • Brigáda
  • Vhodné pro seniory
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Vojtěch Kazda, Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Jiří Maděra, X sport servis s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., YELLOW POINT, spol. s r.o., LPS GUARD s.r.o., GOLD SPORT s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Mgr. Radek Vokál, SelectDance z.s., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., 4AVs.eu s.r.o., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Trutnov, Červený Kostelec, Dolní Dvůr, Strážné, Dvůr Králové nad Labem, Špindlerův Mlýn, Náchod, Harrachov, Jičín, Hradec Králové

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Vše, co musíte znát o sick day

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

AJ Ali co Dan dle do hodnocení Hostinné IT Ivo Jilemnice k kol na náplň práce nová Nová Paka o ob od ohodnocení OZP Paka plat po práce pro Rut s to Trutnov u Úpice v v týdnu ve vedoucí vhodné vo Vojtěch Vrchlabí z za ze Bor brány cíle CV český činnost ČR den flexibilní HR chování Ina Iva je ku možnost nábor náklady Nika ode Ota Oto pečlivost pod podle postup pracovní pracovník prostřednictvím při řízení se SOU společnost společnosti Tom trendy výsledky zapůjčení zdarma akce česká dolní hledám horní krásné Liberec Malý partner praxe prostředí Sam školení ubytování údolí zaměstnanec ke Luže mzda oblečení pec plán plnění prázdniny služební stráž Tea víkend vně výhody vz dík díky Eric Eva komunikace Král krom kvality mezi nové nový Oleg pohovor pracovní prostředí před Vít vod životopis A4 Amy brigáda doba DPČ DPP dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem interní králové Lev měsíc Most nad nad Labem nemoc nemocnice pozice pracovní doba pracovní pozice samostatnost Zruč Lech agentura odměny přede spolupráce sport stravování technik získání znalost znalosti administrativa administrativní bez bezpečnost Dino dotazy důchod důchodce kamerový systém kvalifikace manažer Mark Nikol personální oddělení plánování Praha přes směny stabilní systém telefon vhodná zaměstnání zaměstnáváme během bonus Harrachov job kurz kancelář auto automobil e-mail evidence inspektor Jičín Max mobil povinnost pracovní činnost pracovní činnosti týden výkon data kvalita marketing odpověď online otázky přivýdělek rozhovor STK výdělek vyšší vzdělání zkušenosti asistent bonusy dárky domov dovolená dub Chrudim Kolín konzultant kurzy Luby Městec Náchod NDA Pardubice péče René Rychnov Tim volno vzdělávání zdraví EU osobní rozvoj rozvoj show sklad vedení Velký nařízení vlády příplatky technologie výplata Android auta bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS povolení rozdíl rozvoz smlouva obuv oděv elektro Hradec Hradec Králové obchodní odpovědnost růst dopis Lom město místo nabídka Sami světlí astronom gastro gastronomie hasič pracovní nabídka mzdy peníze poblíž spokojenost uchazeč inzerát inzeráty kandidát místa pracovní místa příplatek zdravotní zdravotní stav
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Bernarticích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena