Nabídka práce "Benátky, okres Hradec Králové" aktuálně 55 volných míst.

Balení z výroby

Nutně vás hledají
 • Nové Město nad Metují
 • Příležitost k podání ruky z.s.
 • 115 – 148 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 29. listopadu
Nutně vás hledají
 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 29. listopadu
 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Příležitost k podání ruky z.s., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Mgr. Radek Vokál, AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., Česká pošta, s.p., Kaufland Česká republika v.o.s., CROSSDOCK GROUP s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., DP High class TRANSPORT s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Bc. Michaela Novotná, Andulka services s.r.o., LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, FERATT fashion s.r.o., Vojtěch Kazda, Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., LPS GUARD s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Jiří Maděra, VIVANTIS a.s., Vuch s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., X sport servis s.r.o., AS - služby s.r.o., YELLOW POINT, spol. s r.o., ABI Special s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nové Město nad Metují, Hradec Králové, Dvůr Králové nad Labem, Stéblová, Pardubice, Trutnov, Jičín, Červený Kostelec, Náchod, Jilemnice, Dolní Dvůr, Chrudim, Strážné, Rychnov nad Kněžnou, Pec pod Sněžkou, Semily, Špindlerův Mlýn, Poděbrady, Choceň, Kolín

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

co den dle do DPČ DPP Eva flexibilní IT Ivo je k kol Most možnost na náplň práce o ob občerstvení od odpovědnost po práce pro při s Sam samostatnost se smlouva u úvazek v ve vhodné vo z zdarma ze zkrácený úvazek AJ Ali auto automobil během Bor dopis e-mail hledám HR Hradec Hradec Králové Král králové ku Lom město místo mobil nabídka nábor nová pod před přivýdělek Sami SOU společnost stabilní světlí telefon to Tom v týdnu výdělek vz za astronom doba gastro gastronomie hasič ke měsíc plat pracovní pracovní doba pracovní nabídka praxe výhody výplata brigáda dění nové peníze platy příplatky příspěvek směny stravování třídění uchazeč vhodná výkon výplaty hlavní mzdy nad ode pracovní poměr pracovník přes sklad společnosti Ina inzerát inzeráty kandidát místa operátor Oto postup pozice pracovní místa přivydělat spokojenost stran vyšší poblíž podle spolupráce víkend Ota příplatek zdravotní zdravotní stav agentura Amy ČR data kvalita Mark marketing nový odměny odpověď online otázky pec plnění prostředí rozhovor STK vzdělání zkušenosti asistent bonus bonusy CV Dan dárky domov dovolená dub hodnocení Chrudim Kolín konzultant kurz kurzy Luby Městec Náchod NDA Nika ohodnocení Pardubice péče René Rychnov sport Tim volno vzdělávání zdraví komunikace nařízení vlády řízení technologie vně Android auta bankovní bez dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS oblečení partner povolení rozdíl rozvoz obuv oděv dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem kolem nad Labem Oleg poštovní pošty růst získání znalost kolegové krásné pracoviště pracovní smlouvy Vít dík díky Eric Iva krom kvality Lech mezi OZP pohovor pracovní prostředí vod životopis boty důchod důchodce Luže mzda služební týden EU kromě plán pracovní den show Tomáš Velká Zina A4 administrativní docházka kancelář červená průměrný Silvestr taxi úřad vstříc rozvoj stará školení Černá činnost formulář hodiny Nick pracovní činnost pracovní činnosti chování nabídky důležité Ema email Inka linka Nora obchodní práce z domova reklama Velké číšník Dino jídlo přede servírka akce Ela firma Irma Kladno kvůli Hostinné Jilemnice Nová Paka Paka Rut Trutnov Úpice vedoucí Vojtěch Vrchlabí Jičín Lenka evidence inspektor Max náklady povinnost brány cíle český pečlivost prostřednictvím trendy výsledky zapůjčení administrativa bezpečnost dotazy kamerový systém kvalifikace manažer Nikol personální oddělení plánování pracovní pozice Praha stráž systém zaměstnání zaměstnáváme cestovní náhrady Hrady náhrady česká dolní horní Liberec Malý ubytování údolí zaměstnanec hodina Ivan Martin parkování zaměstnavatel prázdniny Tea nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou Tereza specialist specialista Vánoce Ben benefit benefity pod Sněžkou pružná pracovní doba Emil Emily Semily Lev technik znalosti blízko interní Poděbrady podnik uplatnění Choceň kariérní růst Lea restaurace elektro Němec
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Benátkách a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena