Nabídka práce "Barchov, okres Pardubice" aktuálně 43 volných míst.

 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 6. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
VIVANTIS a.s., PROROZVOZ s.r.o., Andulka services s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Luděk Horák, SIMPLY5 s.r.o., FERATT fashion s.r.o., Mgr. Radek Vokál, Česká pošta, s.p., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., DP High class TRANSPORT s.r.o., Vuch s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., ABI Special s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Chrudim, Celá ČR, Pardubice, Stéblová, Čáslav, Hradec Králové, Kutná Hora, Ovčáry, okres Kolín, Kolín, Choceň, Poděbrady, Rychnov nad Kněžnou, Dvůr Králové nad Labem, Zruč nad Sázavou

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

brigáda co dle do hodina HR Chrudim Ina IT Iva Ivan je k ku Martin Most mzda na o ob od po pro při s Sam samostatnost se sklad to u v ve vo z za zdraví zkušenosti AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez ČR flexibilní hledám iOS ke kol Lev měsíc Městec mobil nad náplň práce partner peníze plán pod podle podnik práce pracovní přes rozvoz směny SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon Tom zaměstnání ze den dub hodnocení chování inzerát nabídky ohodnocení Pardubice Sami Eric Ivo Nika ode odpovědnost vstříc vz znalost Bor boty Černá činnost formulář hodiny místo možnost Nick plat pozice pracoviště pracovní činnost pracovní činnosti vhodná výkon výplata číšník Dino doba jídlo pracovní doba před přede servírka zdarma agentura Amy data kvalita Mark marketing nový odměny odpověď online Ota otázky pec plnění prostředí přivýdělek rozhovor STK výdělek vzdělání akce asistent bonus bonusy DPP Ela firma Irma Kladno kvůli oblečení oděv Oleg pracovní prostředí CV Dan dárky domov dovolená Kolín konzultant Král králové kurz kurzy Luby Náchod NDA nové péče René Rychnov sport Tim volno vzdělávání auta dopis DPČ EU krom kromě místa nabídka nová Oto postup pošty pracovní den pracovní místa růst řízení show Tomáš uchazeč Velká vhodné Vít vyšší Zina A4 administrativní docházka kancelář červená hlavní průměrný Silvestr taxi úřad víkend parkování pečlivost pracovní poměr společnosti stran Lech vod zaměstnavatel důchod důchodce Luže OZP přivydělat služební týden Čáslav inzeráty kandidát komunikace během e-mail Hradec Hradec Králové Lom město nábor světlí v týdnu astronom gastro gastronomie hasič pracovní nabídka praxe výhody dění Eva mzdy platy pracovník příspěvek stravování třídění výplaty příplatky bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba povolení rozdíl smlouva operátor nařízení vlády technologie vně obuv hora interní Kutná Hora Zruč bezpečnost Ovčáry elektro mezi Němec úvazek životopis kariérní růst Lea restaurace stará Tea Choceň kolegové krásné poštovní získání blízko dík díky obchodní plánování Poděbrady stráž ubytování uplatnění Velké Ema email manažer personální oddělení pracovní pozice Praha zaměstnáváme evidence inspektor Max náklady povinnost školení nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou Tereza zdravotní specialist specialista Vánoce zdravotní stav kvality pohovor dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem kolem nad Labem pracovní smlouvy nad Sázavou Zruč nad Sázavou
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Barchově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena