Nabídka práce "Bačalky" aktuálně 50 volných míst.

 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 26. listopadu
 • Mělník
 • SECURITOR s.r.o.
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 23. listopadu
 • Mělník
 • Ondřej Pšenička
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
 • Vhodné pro rodiče
Zveřejněno: 22. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
GOLD SPORT s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Moveto Delivery s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., První novinová společnost a.s., ManpowerGroup s.r.o., ABI Special s.r.o., LPS GUARD s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., David Štěpánek, Globus ČR, v.o.s., BLUMAX s.r.o., Andulka services s.r.o., Miloš Kraus, PROROZVOZ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Pizza Fast s.r.o., WELL PACK s.r.o., X sport servis s.r.o., Jiří Maděra, SECURITOR s.r.o., Ondřej Pšenička, YELLOW POINT, spol. s r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Harrachov, Jičín, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Turnov, Benátky nad Jizerou, Poděbrady, Sadská, Jilemnice, Liberec, Jablonec nad Nisou, Kolín, Český Brod, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Zeleneč, Strážné, Dolní Dvůr, Dvůr Králové nad Labem, Neratovice, Mělník, Kojetice, okres Mělník, Kutná Hora, Špindlerův Mlýn

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Ali během bonus co Dino dle do DPP Harrachov hledám IT Ivo je job k kol ku kurz Lev možnost na nad Nika o ob oblečení od Ota plat po pod práce pro při s se SOU spolupráce sport stravování to Tom u ubytování v ve vo vz z za zapůjčení zdarma získání znalost AJ auto automobil činnost den DPČ e-mail Eric evidence HR inspektor Jičín ke Max mobil náklady nová Nová Paka Paka povinnost pracovní pracovní činnost pracovní činnosti před školení telefon týden vně výkon ze Android auta bankovní bez ČR Dan doba dodržování druh flexibilní flexibilní pracovní doba iOS komunikace náplň práce ode partner povolení pracovní doba přes rozdíl rozvoz smlouva výdělek výplata Boleslav Bor brigáda Iva kvality Mark Most NDA prostředí Sam samostatnost směny společnost společnosti stabilní Tim brány cíle CV český hodnocení chování Ina nábor ohodnocení Oto pečlivost podle postup pracovník prostřednictvím Rut řízení trendy výsledky A3 Amy Eva Hluk interní měsíc mladá Mladá Boleslav Oleg OZP pec pozice proti stěhování stres technologie vhodná Vít Zruč víkend Turnov boty cestovní náhrady dopis důchod hodiny Hrady město nabídka náhrady přivýdělek světlí vyšší zaměstnání inzerát inzeráty kandidát Kladno místa nové pracovní místa uchazeč zkušenosti Ben nad Jizerou Poděbrady bezpečnost blízko dík díky kancelář obchodní plán plánování podnik stráž uplatnění Velké administrativní Ema email manažer odpovědnost personální oddělení pracovní pozice Praha zaměstnáváme astronom důchodce gastro peníze pracoviště pracovní nabídka restaurace Sadská vhodné výroba agentura data kvalita marketing nový odměny odpověď online otázky plnění rozhovor STK vzdělání event firma Irma Liberec Luže mzda pracovní prostředí zařazení zdravotní budoucnost krom motivační dopis praxe vedení znalosti životopis místo stran vedoucí vstříc zaměstnanců příplatky sklad bonusy číšník servírka vůči přede výhody nabídky Sami absolvent absolventy administrativa invalidní důchodce kvalifikace růst systém v týdnu ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nad Nisou kariérní růst Lea Městec spokojenost stará Tea Kolín Brod Český Brod průměrný domácí kolem mzdy pomocí u Prahy akce prázdniny služební česká dolní horní krásné Malý údolí zaměstnanec Král mezi pohovor vod A4 dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem králové nad Labem nemoc nemocnice Lech Neratovice Mělník Měšice zdravotní stav vzdělávání asistent gastronomie hora Kutná Hora příspěvek technik
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Bačalkách a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena