Volná brigáda ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Práce v prima kolektivu - jen ranní směna,až 125 Kč/h

Pracovní poměr brigády
Lokalita Olomouc
Odměna 110 – 125 Kč / hod

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Hledáte zajímavou a nenáročnou brigádu? Potřebujete si přivydělat? Máte dostatek času a chuť pracovat na ranních směnách (7.30 – 16.00 hodin)? Nabízíme jednoduchou brigádu – přípravu zboží na příjem, výdej a expedici, práce na PC ve známé společnosti přímo v Olomouci. Brigáda probíhá každý týden od pondělí do pátku. Práce je svou povahou vhodná spíše pro ženy.
Nástup je možný ihned! V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

  • práce s obchodním zbožím
  • kompletace zboží (záruční listy, příslušenství)
  • příprava balíků na výdej
  • reklamace, objednávky
  • práce na PC

Nabízíme:

  • mzdu až 125 Kč/hod
  • dlouhodobou spolupráci
  • smlouvu na dohodu o pracovní činnosti
  • zajímavou pracovní náplň
  • vhodné i pro studenty
  • možnost výplaty klidně každý den

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • spolehlivost
  • trestní bezúhonnost
  • zodpovědnost, manuální zručnost, PC dovednosti
Zobrazit výpis brigád

  • Český Krumlov
  • MUDr. Žák Alexandr s.r.o.
  • 150 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 17. června
  • Plzeň
  • AMES s.r.o.
  • 140 Kč / hod
  • Brigáda
  • Tlučná
  • KASTL & HYNEŠ s.r.o.
  • 200 – 250 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 6. června
  • Hustopeče
  • RaJ group s. r. o.
  • 130 – 170 Kč / hod
  • Brigáda
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 20. června
  • Praha
  • KAMICAR PRAHA CZ s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
  • Brigáda

Jiří Geisler, Andulka services s.r.o., Hřiště v CAJKU s.r.o.

Olomouc, Velká Bystřice

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

AJ brigáda činnost den listy Lom možnost náplň práce obchodní odpovědnost Olomouc plat platy práce pracovní pracovní činnost pracovní činnosti přivydělat reklama společnost společnosti týden vhodná vhodné výplaty Zruč činnosti dovednost kolektiv kontakt list náplň obchod PC PR pracovní náplň případ příprava ruční směna student vydělat