Paní na pravidelné úklidy domácností - až 170 Kč/hod

Pracovní poměr brigády
Práce vhodná také pro studenty, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené, seniory, absolventy, cizince
Lokalita Praha
Firma VlaPeVoDu s.r.o.
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Odměna 150 – 170 Kč / hod

Paní k ruce s.r.o. je seriózní pražská firma, která poskytuje svým klientům služby péče o domácnost. už od roku 2010.  Uklízíme, žehlíme, staráme se o čistotu a pohodlí.

Náplň práce:

Hledáme spolehlivé a šikovné paní na pravidelné, běžné úklidy (a někdy i žehlení) v těchto našich domácnostech: (úklidy probíhají většinou ve všední den DOPOLEDNE)

Uchazečky si mohou vybrat z následujících domácností (to znamená, že si zvolíte jen ty domácnosti, které by Vám vyhovovaly):

  • rodinný domek, Chmelařská ul., Praha 5-Jinonice -1x za 14 dní – práce na 6 – 8 hod.
  • rodinný domek, ul. Pod Havránkou, Praha 7 Troja – 2x týdně plus žehlení – práce na cca 6 hodin
  • byt 90 m, ul. Na Petynce, Praha 6 – Břevnov, 1x týdně
  • rodinný dům, ul. Nad Kelerkou, Praha 9 Prosek, 1x týdně
  • byt 3kk, Libočanská ul, Praha 9  (přímo u metra Prosek) - 1x za 14 dní
  • byt 3+1, Štichova ul, Praha 4, 1x za 14 dní (+ troška žehlení)
  • byt 3+1, Jurkovičova, Praha 4 – Háje, 1x za 14 dní
  • byt 3kk, Přemyslovská, Praha 3

Co od Vás očekáváme:

  • Pečlivost a svědomitost při práci
  • Zodpovědný přístup ke klientům, kteří na Vás spoléhají
  • Milou a komunikativní osobnost
  • Čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Pravidelný přivýdělek s výplatou vždy včas
  • Zázemí stabilní agentury, u nás se o práci bát nemusíte
  • Přátelské jednání, žádné stresy. S šéfkami se vždy domluvíte a klienti jsou moc milí
  • Přednostní nabídky dalších brigád v okolí Vašeho bydliště, než je dáme na internet

Benefity

  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
Zobrazit výpis brigád

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

agentury AJ Břevnov den firma hledám IT nabídky náplň práce Osek péče pečlivost plat práce Praha přivýdělek SOU stabilní stará stres uchazeč výdělek agent jednání kov náplň odpovědný osobnost PR přátelské přístup rok služby