Volná brigáda ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pomocné práce ve skladu - 115 Kč/hod.

Pracovní poměr brigády
Lokalita Liberec
Odměna 115 Kč / hod

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro logistickou společnost působící v Liberci - na Františkově hledáme šikovné a pracovité brigádníky na manipulaci a třídění zásilek. Jedná se o dlouhodobou spolupráci a nástup je možný ihned. Tato brigáda je vhodná spíše pro muže. Ideální jako přivýdělek pro studenty, zaměstnance před začátkem školy/práce (možno končit v 7:30), nezaměstnané, OSVČ i vitální důchodce. Směny: po-so - ranní směna od 5:30 do 8:00 (lze zkrátit do 7:30), odpolední po-pá od 14:00 do 22:00. Nabízíme: - mzdové ohodnocení 115 Kč/hod. - možnost volby směn dle Vašich možností - dlouhodobou spolupráci - dobrou dopravní dostupnost autobusovou dopravou - přátelský kolektiv - pravidelný výplatní termín Požadujeme: - min. 18 let - spolehlivost, pracovitost V případě, že máte o nabízenou pracovní pozici zájem, reagujte přes odpovědní tlačítko a my se Vám ozveme.
Zobrazit výpis brigád

Miloš Kraus, B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., CELTIMA s.r.o., Andulka services s.r.o., Star Clubs Liberec s.r.o., Moveto Delivery s.r.o.

Liberec, Jablonec nad Nisou

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

auto brigáda den dění důchod důchodce hledám hodnocení IT možnost náplň práce ohodnocení plat práce pracovní přivýdělek sklad směny společnost třídění vhodná výdělek brigádník dobro dopravní kolektiv kov mzdové náplň odpovědní pomoc PR přátelský případ směna student školy termín zájem