Nenáročná práce v automotive 140/hod.+bonusy Kroměříž

Pracovní poměr brigády
Lokalita Kroměříž
Firma Enter-Prise Sorting, s.r.o.
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Odměna 140 – 160 Kč / hod

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Máte technického ducha, jste manuálně zruční a baví Vás práce v automobilovém průmyslu? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

Vizuální kontrola komponentů z plastů, škrábance, nerovnosti, rework, balení. Jde o lehkou manuální práci, víkendy VOLNÉ.
Práce v moderním čistém prostředí . Podmínka je dobrý zrak, brýle nejsou překážkou

Co od Vás očekáváme:

  • hledáme šikovné pracovníky a nezkušené zaučíme
  • dlouhodobá spolupráce
  • plnit normy
  • dodržovat plán směn + docházkový bonus
  • 8mi hodinové směny
  • Potřebujeme odpracovat dvě kombinace směn, např. ranní – odpolední, nebo odpolední -noční, nebo noční – ranní.
  • Víkendy VOLNÉ!
  • pravidelnou docházku 8mi hodinových směn
  • kontrola plastových výrobků +balení
  • spolehlivost, pracovitost
  • samostatnost
  • pozornost a pečlivost
  • dobrý zrak (brýle nevadí)
  • Požadujeme plnoletost - dosažení věku 18ti let.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Smlouva na DPP, možnost po zapracování s přechodem HPP
  • Mzda od 140/ hod. + 10 Kč/hod. docházkový bonus, + 10 /hod. výkonnostní bonus.
  • Čistá práce v moderním prostředí.
  • Firemní oblečení.
  • Podpora při zaškolení.
  • Dlouhodobou spolupráci, férové jednání.
  • Nástup dle dohody.
  • Osmi hodinová pracovní doba.
  • Ranní směna, odpolední, víkendy volné.
  • Vhodné pro muže i ženy.
Zobrazit výpis brigád

  • Vyškov
  • Ľubomír Slanina
  • 18 000 – 25 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
  • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 26. dubna
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Indyčka24 s.r.o.
  • 100 – 120 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 28. září
  • Praha
  • Renny Marx s.r.o.
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

auto automobil bonus bonusy doba DPP hledám IT Kroměříž mobil Most možnost mzda náplň práce normy nová nové oblečení pečlivost plán podpora práce pracovní pracovní doba pracovník prostředí samostatnost směny smlouva SOU spolupráce školení vhodné víkend výkon Zruč dohody firemní jednání kontrola kov náplň podmínka PR průmysl ruční směna technické vizuál vizuální výkonnost