Pomocné práce ve skladu - až 130 Kč/hod

Pracovní poměr brigády
Lokalita Liberec
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Odměna 115 – 130 Kč / hod

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Pro logistickou a přepravní společnost v Liberci hledáme šikovné a pracovité brigádníky na manipulaci a třídění zásilek. Nutná fyzická zdatnost! Ideální jako přivýdělek pro studenty a zaměstnance před začátkem školy/práce, nezaměstnané, OSVČ i zdatné důchodce.

Směny jsou možné po domluvě: pondělí až sobota – ranní směna od 5:30 do 8:00/9:00 (lze zkrátit do 7:30). Odpolední směny pondělí až pátek od 14:00 nebo od 16:00 do 21:00/22:00. Není nutné chodit každý den.

Místo pracoviště: Františkov – Americká.

Nástup možný ihned! Brigáda je dlouhodobá, možnost spolupráce i po Novém roce.

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení 115 Kč/hod. + příplatky
  • možnost volby směn dle Vašich možností
  • dlouhodobou spolupráci
  • dobrou dopravní dostupnost autobusovou dopravou
  • přátelský kolektiv

Požadujeme:

  • věk od 16 let
  • spolehlivost, pracovitost
  • fyzická zdatnost

V případě, že máte o nabízenou pracovní pozici zájem, reagujte přes odpovědní tlačítko a my se Vám ozveme.

Toplist