Flexibilní brigáda ve výrobě - ranní a odpolední směny

Brno
Brigáda

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost INDEX NOSLUŠ s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Pro společnost, která se zabývá produkcí plastových výrobků a dílů, hledáme šikovné brigádníky na ranní (6:00 až 14:00) a odpolední (14:00 až 22:00) směny na pozici: Pomocný pracovník ve výrobě plastů. Směny probíhají každý týden od pondělí do pátku v Brně Slatině – směny a dny si brigádník může volit podle svých časových možností.

Pracovní náplní jsou různé pomocné práce při montáži a výrobě dílů. Brigádník se také může setkat s opracováváním plastových výlisků i s ořezáváním plastových dílů na pile. Rozhodně se ale nejedná o pásovou výrobu. Na všechnu práci je brigádník řádně zaškolen. Brigáda je svou povahou vhodnější spíše pro muže.

Pokud máte o brigádu zájem, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím odpovědního formuláře a nezapomeňte připojit Vaše časové možnosti.

Nabízíme:

  • – vlastní volbu směn – směny lze i kombinovat (PO až PÁ: ranní 6:00–14:00 a odpolední 14:00–22:00)
  • – odměnu 95 Kč/hod.
  • – dlouhodobou brigádu v Brně Slatině
  • – možnost dlouhodobé spolupráce
  • pravidelný výplatní termín
  • spolupráci na dohodu o pracovní činnosti

Požadujeme:

  • – fyzickou zdatnost, manuální zručnost a spolehlivost
  • – čistý trestní rejstřík
  • – věk nad 18 let

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Raed´s s.r.o. | Raed´s s.r.o. | Štýřice, Brno Štýřice, Brno
  • 125 – 135 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 26. května
Advateq s.r.o. | Advateq s.r.o. | Dolní Heršpice, Brno Dolní Heršpice, Brno
  • 170 – 250 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. května
Ing. Vojtěch Parák | Ing. Vojtěch Parák | Libeň, Praha Libeň, Praha
  • 110 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 24. října
Thein Systems a.s. | Thein Systems a.s. | Praha Praha
  • 120 – 150 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 24. října
Máslové trubičky s.r.o. | Máslové trubičky s.r.o. | Brno Brno
  • 70 – 80 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 24. října
Cinema Casting s.r.o. | Cinema Casting s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 900 – 3 700 Kč / úkol
  • Brigáda
Zveřejněno: 24. října

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

zájem