(131-180 Kč/h) Práce na obslužném pultě, výplata ihned!

Pracovní poměr brigády
Lokalita Kutná Hora
Firma TYMBE, a.s.
Odměna 131 – 180 Kč / hod

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Nabízíme brigádu na prodejně Tesco Kutná Hora.

Náplň práce: Obsluha na pultu v úseku lahůdek, uzenin nebo sýrů. Komunikace se zákazníky a vážení potravin.

Směny máme k dispozici:

  • ranní: 06:30–14:00
  • odpolední: 14:00–21:00

Dny, které chcete na brigádu si vybíráte sami podle svých časových možností.

Upředňostňujeme zájemce o dlouhodobou a pravidelnou brigádu, domluvíme se ale i se zájemci, kteří mohou chodit jen na pár směn týdně.

Peníze posíláme nejpozději v úterý za celý předchozí týden. U nás měsíc na výplatu čekat nebudete!

Požadujeme:

  • 18+
  • Potravinářský průkaz

Nabízíme:

  • Nástup možný ihned
  • Smlouva DPP (dohoda o provedení práce)
  • Výplata týdně