Pomocné práce v obchodě - možnost výběru směn - 80 Kč/hod.

Nymburk
Brigáda

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost INDEX NOSLUŠ s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Pro našeho významného klienta, supermarket v Poděbradech, hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky na výpomoc v prodejně. Náplní brigády je vždy práce na pokladně, obsluha v úseku lahůdek i doplňování. Směny jsou dostupné během celého týdne i o víkendech. Délka směn je variabilní (směny obvykle trvají 4 až 12 hodin), stejně jako volba pracovního dne. Brigáda je pro svou flexibilitu vhodná pro studenty, osoby evidované na ÚP či jako přivýdělek ke stálému zaměstnání či mateřské dovolené. Nástup je možný od června 2016 a s pracovníky počítáme minimálně do srpna – ideální příležitost pro letní prázdninovou brigádu!

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení 80 Kč/hod.
  • flexibilní plánování směn
  • možnost dlouhodobé spolupráce, či spolupráce na jiných brigádách
  • práce ve stabilní společnosti
  • přátelský kolektiv

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • spolehlivost a pracovitost
  • potravinářský průkaz, čistý trestní rejstřík

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

David Andres | David Andres | Ústí nad Labem Ústí nad Labem
  • Brigáda
Zveřejněno: 27. května
Mgr. Robert Černý | Mgr. Robert Černý | Celá ČR Celá ČR
  • Brigáda
Zveřejněno: 27. května
SYRMAX s.r.o. | SYRMAX s.r.o. | Benešov Benešov
  • Brigáda
Zveřejněno: 27. května

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Kaufland Česká republika v.o.s., ARAMARK, s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Poděbrady, Sadská

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.