Práce v kanceláři, pracovník klientského centra, administrativa

Pracovní poměr brigády
Lokalita Pardubice
Firma PROFI CREDIT Czech, a.s.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme stálou práci do naše velké firmy. Potřebujeme nového člověka, který se bude starat o naše klienty, vyřizovat administrativu s tím spojenou a navrhovat nejlepší řešení pro jejich potřeby. Práce je to zajímavá a různorodá :-). Bojíte se, že nemáte dostatečnou praxi? To rozhodně nevadí, o své kolegy se staráme! Vše Vás zaučíme a naučíme :-).

Náplň práce:

  • vedení administrativy
  • péče o klienta , řešení požadavků klienta
  • zpracování žádostí
  • zadávání dat do systému

Celý náš přátelský tým se těší na Vaše odpovědi.

Požadujeme:

  • pozitivní přístup
  • ŘP skup. B
  • práce na PC
  • flexibilitu
  • organizační schopnosti, samostatnost, odpovědnost

Nabízíme:

  • práci v prosperující a stabilní společnosti působící na trhu přes 20 let
  • samostatnou a zajímavou práci
  • volnou pracovní dobu
  • komplexní zaškolení a odborné vedení
  • přátelský kolektiv
Zobrazit výpis brigád

  • Praha
  • Andulka services s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 18. ledna

OLYMP FLORBAL, z.s.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

administrativa AJ Bor den IT kancelář Most náplň práce nové odpovědnost péče práce pracovní pracovník samostatnost společnost společnosti stabilní stará školení vedení volno žádost centra firmy kolektiv náplň odbor odborné odpovědi organizační schopnost organizační schopnosti PC PR přátelský přístup řešení schopnost schopnosti systém trh tým