Úvěrový specialista, obchodní zástupce, administrativa, práce v kanceláři

Pracovní poměr brigády
Lokalita Most
Firma PROFI CREDIT Czech, a.s.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme nadstandardně ohodnocenou a perspektivní práci pro všechny, kteří rádi komunikují s lidmi. Jedná se o práci ve zprostředkování spotřebitelských úvěrů, která je obchodně-administrativního rázu: péče o naše stávající klienty a komunikace s klienty, kteří se nám sami ozvali a očekávají naši reakci.

Zkušenosti z finanční sféry jsou výhodou (ne však podmínkou). Bojíte se, že nemáte dostatečnou praxi nebo si nepřipadáte dostatečně kvalifikováni? Díky komplexnímu adaptačnímu programu pro nováčky, Vás naučíme vše potřebné efektivně a rychle.

Náplň práce:

  • Administrativní zpracování žádostí
  • Zadávání údajů do systému
  • Řešení požadavků klientů
  • Péče o klientský kmen, řešení požadavků klienta

Náš přátelský tým se těší na Vaše odpovědi.

Typ pracovního poměru: spolupráci zahajujeme na ŽL
Minimální požadované vzdělání: Středoškolské – maturita/vyučení

Požadujeme:

  • Pozitivní přístup
  • ŘP skup. B
  • Práce na PC
  • Flexibilita
  • Samostatnost, odpovědnost

Nabízíme:

  • Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu přes 20 let
  • Nejvyšší finanční ohodnocení na trhu
  • Marketingovou podporu
  • Bleskové zaškolení bez nutnosti dlouhého cestování na hromadné školící centrály
  • Klientský kmen k oslovení
  • Flexibilitu – možnost spolupráce i na vedlejší poměr – přivýdělek k aktuálnímu zaměstnání/podnikání

Dále v případě zájmu nabízíme:

  • Zázemí v plně vybavené kanceláři manažera
  • Marketingovou podporu ze strany manažera a společnosti
  • Finanční motivační program pro všechny
Zobrazit výpis brigád

  • Brno
  • DAWLAS s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 29. září
  • České Budějovice
  • For Design Reality s.r.o.
  • 200 – 600 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 11. května
  • Plzeňský kraj
  • Collective intelligence, a.s., v…
  • Brigáda
Zveřejněno: 15. dubna
  • Zlín
  • PRESTIGE PHOTO s.r.o.
  • 1 – 70 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 26. prosince
  • Jihlava
  • Brigáda
  • Praha
  • TRADECON s.r.o.
  • 10 000 – 200 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 4. prosince
  • Plzeň
  • 30 000 – 100 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 22. února

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

administrativa administrativní AJ aktuální hodnocení HR IT kancelář komunikace manažer marketing Most možnost náplň práce NDA nová obchodní obchodní zástupce odpovědnost ohodnocení pec péče podnik podnikání práce pracovní přivýdělek samostatnost SOU specialist specialista společnost společnosti spolupráce stabilní školení výdělek vyšší vzdělání zaměstnání zástupce zkušenosti žádost cestování dar finanční kov list minimální motivační motivační program náplň obchod odpovědi PC poměr požadované vzdělání PR program přátelský případ přístup řešení standard systém trh tým údaj vyučení zkušenost