Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vedoucí směny, zajímavá mzda, skvělé benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hodonín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Gastronomie a pohostinství, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte zajímavou práci, kde budete komunikovat s lidmi a administrativa Vám nedělá problém? Láká Vás oblast gastronomie a potravinářského průmyslu? Pak čtěte dál. Pro našeho významného klienta z oblasti potravinářského průmyslu hledáme spolehlivého a zodpovědného kandidáta na pozici směnový/á mistr/ová přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o zaměstnání přes agenturu). Nabízíme zajímavou mzdu dle praxe a spoustu benefitů. Nástup možný dle dohody. Místo výkonu práce: Podivín Náplň práce: - organizace a řízení výrobního procesu - kontrola a zajištění obsazení směn - hodnocení a školení pracovníků - zajišťování surovin pro výrobu - kontrola dodržvání BOZP a PO, ŽP v rámci EHS, normy BRC a HACCP - kontrola HACCP během výroby, dodržování hygieny a sanitace - kontrola jakosti výrobků, zpracování výrobních deníků Nabízíme: - zajímavou mzdu dle délky praxe od 155 Kč/h + příplatky - stabilní a perspektivní zaměstnání - možnost pracovního růstu - skvělé zaměstnanecké benefity (příspěvek na závodní stravování, až 5 týdnů dovolené, naturální mzda (nákup podnikových výrobků) až do výše 400 Kč/měsíc, cafeterie benefitů, odměny za odpracované roky, za doporučení zaměstnanců, očkování, apod) - nástup dle dohody - 8 hodinová pracovní doba Požadujeme: - SŠ vzdělání - praxe na obdobné pozici - zkušenost s vedením kolektivu - znalost práce na PC - ŘP sk. B

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Strážnice
  • Zdravé stravování s.r.o.
  • 22 600 – 26 600 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. dubna
  • Hodonín
  • OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Hodonín
  • Montpetrol, spol. s r.o.
Zveřejněno: 27. března
  • Moravany, Hodonín
  • FLOR SERVICE TRADE, s.r.o.
  • 30 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Koryčany
  • DŘEVOPODNIK HAUSNER s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Lysá nad Labem
  • JAROSLAV TICHÝ
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 23. srpna
  • Písek
  • Josef Handrejch
  • 15 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 24. srpna
  • Písek
  • KAMARU CZ s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • Golden appel cz s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Chrudim
  • OFTAPRIM, s.r.o.
  • Karviná
  • Gates Hydraulics s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Svitavy
  • Inno Trade s.r.o.
  • 4YOU CLINIC s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč

EVROPA realitní kancelář, Česká spořitelna, a.s., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, SMS finance, a.s., Zdravé stravování s.r.o., Delirest services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., DELIKANA, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., AC Jobs, s.r.o., OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o., Montpetrol, spol. s r.o., FORLIT, a.s., Martin Šálek, FLOR SERVICE TRADE, s.r.o., VÍNO BLATEL, a.s., DRIVESTONE a.s., DŘEVOPODNIK HAUSNER s.r.o., BENJAMÍN s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Telefonní operátor / operátorka, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Fakturant / Fakturantka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Dělník / Dělnice, Popelář / Popelářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Celá ČR, Hodonín, Strážnice, Bzenec, Břeclav, Veselí nad Moravou, Rohatec, Moravany, okres Hodonín, Blatnice pod Svatým Antonínkem, Nedakonice, Koryčany, Buchlovice

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

administrativa AJ astronom benefit benefity BOZP den doba dodržování gastro gastronomie hledám hodnocení IT kandidát měsíc místo mistr možnost mzda náplň práce normy nová nové odměny OZP plat Podivín podnik práce pracovní pracovní doba pracovník praxe příplatky příspěvek růst řízení směny společnost společnosti stabilní stravování školení vedení vedoucí výkon vzdělání zaměstnanců zaměstnanec zaměstnání znalost agent cafeterie dohody dovolené kolektiv kontrola kov místo výkonu práce náplň oblast oblasti odpovědné organizace PC potravinář PR problém proces průmysl rok stav výrobní výroby výše zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod zkušenost