Práce: IT Security Engineer (Junior/Senior)

lokalita: Praha zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o. Odpovědět na inzerát

Svět bezpečnostních technologií se vyvíjí a s ním i hrozby, kterým je třeba čelit.

Máte zájem se podílet na zvyšování IT bezpečnosti???

Pro velice známou a atraktivní společnost a její nově vzniklý tým Global Security hledáme juniorní i seniorní uchazeče na pozici:

IT Security Operations Engineer/Expert

Budete součástí oddělení, které se zabývá na návrhy a budováním operačních center pro velké společnosti, se zaměřením na IT bezpečnost (SIEM – Security Information and Event Management)

Možné zaměření:

  • infrastrukturní bezpečnost
  • security desing a architektura
  • compliance
  • internetové hrozby
  • zranitelnost systémů
  • penetrační testování, aj.

Vaším úkolem bude:

  • návrh, budování, testování a implementace IT bezpečnosti (SIEM) a zabezpečené architektury na projektech převážně pro velké, nadnárodní společnosti
  • práce na vylepšeních, vč. vývoje nových nástrojů IT bezpečnosti
  • propojení bezpečnostních nástrojů s logy ze serverů, síťových zařízení, antivirových systémů, systémů monitorujících zranitelnost, apod, na propojení s databázemi,…

Požadavky:

  • Ideálně VŠ vzdělání (computer science, IT security, …)
  • znalost principů IT bezpečnosti, nástrojů, technologií IT bezpečnosti
  • zájem o IT bezpečnost a technologie síťové a serverové administrace
  • velmi dobrá znalost angličtiny
  • analytické dovednosti
  • ochota cestovat

Výhodou jsou nástroje IT bezpečnosti jako např. ArcSight, QRadar, Nessus, MVM, Qualys, znalost síťových protokolů TCP/IP, firewallů, routerů, znalost Windows/UNIX/Linux OS, případně i programování a skriptování

Certifikace IT bezpečnosti jsou vítány: CISSP, CISM, CISA, CEH, GCIH, GCIA

Benefity:

  • Práce na mezinárodních projektech
  • Profesní rozvoj
  • Atraktivní platové podmínky
  • 5 týdnů dovolené
  • Placené přesčasy
  • Penzijní připojištění
  • Poukázky na sportovní aktivity, stravenky, atd,…

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Kontaktní osoba

Stellner Karel

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.