Nabídky práce v Písku a okolí v oboru Řemeslná výroba a manuální práce

 • Horní Suchá
 • Karel Dubnicki
 • 50 000 – 80 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Zaměstnanecké akcie
 • Přátelské prostředí
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 4. prosince
 • Frýdek-Místek
 • LogicVision s.r.o.
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 4. prosince
 • Ostrava
 • Servis armatur, spol. s r.o.
 • 30 000 – 35 000 Kč
 • Plný úvazek
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • 13., případně 14. plat
Zveřejněno: 6. prosince


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Comac jobs s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Česká pošta, s.p., RIGHT INDICADA s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Karel Dubnicki, LogicVision s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, IMPRO nábytek s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Markmont, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ProJobEU s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., JPM trans, s.r.o., Servis armatur, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Truhlář / Truhlářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nošovice, Celá ČR, Třinec, Hnojník, Český Těšín, Frýdlant nad Ostravicí, Pržno, okres Frýdek-Místek, Horní Suchá, Frýdek-Místek, Karviná, Havířov, Frenštát pod Radhoštěm, Rychvald, Kopřivnice, Ostrava

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

auto automobil Ben benefit benefity bonus co dělník dle do Eva hledám hodnocení IT Ivo je k ke Lev mobil mzda na náplň práce o ob od ode odpovědnost ohodnocení Ota plat po práce pro průměrná při řízení s se směny stabilní stravování tarif telefon to Tom u v ve vhodné víkend vo vod z za zaměstnanců zdarma zdravotní zdravotní stav ze AJ bankovní ČR den diety dodržování EU hlavní HR hrubého Ina kapesné kol ku mezi mezinárodní mimo Most nad Němec Německo Nika nové oblečení odměny Oto pod podnik pojištění pracovní průměrný příspěvek psycholog Sam SOU společnost společnosti školení Tea týden v zahraničí vedení Vít vyšetření zahraničí životní pojištění auta česká elektro firma gastro interní Irma Iva Konečná měsíc Nick nový Oleg podle pomocí prostředí před sklad stravenky systém Třinec vz zkušenosti znalost Alan bez Bor data inzerát kolem místa mobilní tarif mobilní tarify možnost na dobu neurčitou nabídka postup pošty pracovní místa růst show sport STK Šárka Tábor tarify technik týden dovolené navíc uchazeč výhody výkon vyšší work-life balance zaměstnání znalosti absolvent absolventy během bonusy dovolená jídlo placené volno praxe volno vzdělání Zruč operátor paušál přes stravenkový paušál noví pracovník samostatnost Český Těšín činnost Dan dění Havířov mzdy podmínky pozice pracovní činnost pracovní činnosti pracovní pozice prostřednictvím přesčas příplatky Těšín třídění vně zákoník Ali komunikace kvalita kvality nábor pečlivost penzijní připojištění připojištění reporting vedoucí životopis energie Frýdlant inzeráty kandidát nad Ostravicí pec vzdělávání zaměstnavatel dokumentace formulář Frýdek Lech měření Místek úprava doba Ostrava pracovní doba truhlář ISO Nošovice získání Ema email kurz kurzy pracovní prostředí Sami specialist specialista e-mail Jičín job jobs pracovní poměr prohlídka přesčasy smlouva Hrubá hrubá mzda uplatnění včetně výroba Dino krom listy specifika spoření svařování ubytování kariérní růst mistr plnění Tim úvazek zaměstnanec Frýdek-Místek měsíční mzda požadavky Hrubý místo výdělek nadřízený parkování partner plán pracoviště proti Týn vhodná pracovní týden druh Ela Frenštát Frenštát pod Radhoštěm Mark Marko NDA pod Radhoštěm pracovní nabídka restaurace svátek Velké výplata vyučení v oboru Lom nepřetržitý Rychvald stravné automobily naproti pohovor dotazy Anika autoelektrikář automechanik automechanika elektrikář elektromechanik nabídky zařazení Elen nová přede Velký český dík díky Eric kvalifikace Teo pro zaměstnance vůči event rozvoj analýza CV elektrotechnik evidence Office příplatek Kopřivnice Mašťov zkouška blízko zámečník důchod Chodov bezpečnost Erik hodiny Lena nárok vhodný zdraví odpověď spolupráce aktuální Max Maxim CZK napříč pracovní cesty Ria výjezd čistá mzda Inka linka okolo v týdnu docházka OZP režim 3D výsledky kromě mimořádné odměny peníze vysoká normy příklad teploty vysoké kancelář zkrácený úvazek akce Jan Lea Mikuláš narození oděv programátor služba svatba Vánoce Marc Marcel Marcela značka budoucnost Role
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v oboru Řemeslná výroba a manuální práce v Písku a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena