Nabídky práce v Peruci pro profesi „Obsluha vysokozdvižných vozíků“ (0 inzerátů)

Hmmm,

vypadá to, že v lokalitě Peruc pro profesi Obsluha vysokozdvižných vozíků nikoho nehledají.

Dobrá zpráva je, že jsme vybrali jiné možnosti pracovních nabídek, které pro Vás mohou být zajímavé.
Pro více pozic můžete také upravit obor nebo lokalitu.
jenparce.cz - nabídky práce

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

KOS WIRE EUROPE s.r.o. | KOS WIRE EUROPE s.r.o. | Lovosice Lovosice (20 km)
  • 31 500 – 40 200 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. srpna
Kühne + Nagel, spol. s r.o. | Kühne + Nagel, spol. s r.o. | Nové Modlany, Krupka Nové Modlany, Krupka (37 km)
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. | OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s… | Loděnice, Beroun Loděnice, Beroun (41 km)
  • 38 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. srpna
CTIBŮREK VÝTAHY s.r.o. | CTIBŮREK VÝTAHY s.r.o. | Praha Praha (43 km)
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 22. srpna
FBN Invest s.r.o. | FBN Invest s.r.o. | Slaný Slaný (15 km)
  • do 21 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 19. června
YE LIE s.r.o. | YE LIE s.r.o. | Bitozeves Bitozeves (23 km)
  • do 21 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 30. července
GKR STEEL s.r.o. | GKR STEEL s.r.o. | Roudnice nad Labem Roudnice nad Labem (23 km)
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 22. srpna
MZ Topp Kladno s.r.o. | MZ Topp Kladno s.r.o. | Kladno Kladno (24 km)
  • do 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. srpna
MZ Topp Kladno s.r.o. | MZ Topp Kladno s.r.o. | Kladno Kladno (24 km)
  • 33 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. července
AUTO SCHWAB, s.r.o. | AUTO SCHWAB, s.r.o. | Kladno Kladno (24 km)
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. června
Jipos e-market s.r.o. | Jipos e-market s.r.o. | Bílina Bílina (26 km)
  • 26 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. července
JT Invest Group s.r.o. | JT Invest Group s.r.o. | Kralupy nad Vltavou Kralupy nad Vltavou (27 km)
  • do 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. června
ITM internationale technische Montage, s.r.o. | ITM internationale technische… | Most Most (29 km)
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. června
3S SERVIS s.r.o. | 3S SERVIS s.r.o. | Úžice, Mělník Úžice, Mělník (31 km)
  • do 20 800 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 12. srpna
EGO Group s.r.o. | EGO Group s.r.o. | Úžice, Mělník Úžice, Mělník (31 km)
  • do 20 800 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 1. července
AMODO s.r.o. | AMODO s.r.o. | Štětí Štětí (32 km)
  • 21 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. července
48 hours gold s. r. o. | 48 hours gold s. r. o. | Bystřany Bystřany (33 km)
  • do 20 800 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 24. června
Seves Glass Block s.r.o. | Seves Glass Block s.r.o. | Duchcov Duchcov (33 km)
  • 27 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. července
NEXTA s.r.o. | NEXTA s.r.o. | Teplice Teplice (34 km)
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. srpna
EUROBEN, s.r.o. | EUROBEN, s.r.o. | Teplice Teplice (34 km)
  • do 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. července
LOKOTEP s.r.o. | LOKOTEP s.r.o. | Teplice Teplice (34 km)
  • 31 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. července
Městská doprava Teplice, p.o. | Městská doprava Teplice, p.o. | Teplice Teplice (34 km)
  • 20 800 – 28 660 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. července
DYMOS dopravní a zemní stavby s.r.o. | DYMOS dopravní a zemní stavby… | Ústí nad Labem Ústí nad Labem (36 km)
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. července

Na JenPráce.cz naleznete širokou nabídku pravidelně aktualizovaných a doplňovaných inzerátů práce i brigády. Najdete zde široké množství různých oborů a profesí, o které mají firmy aktuálně největší zájem a je pro ně velmi podstatné obsadit pracovní pozici v co nejkratším možném termínu. Mezi takové profese patří nyní nejvíce kuchař / kuchařka, řidič / řidička, dělník / dělnice, dělník / dělnice nebo máte zájem o profesi prodavač / prodavačka? Mezi nejvíce požadované obory patří Průmyslová a chemická výroba, Ubytování a cestovní ruch, Doprava, logistika a zásobování, Stavebnictví a realitní služby a nebo také práce v oboru Služby, umění a kultura. Právě proto Vám doporučujeme porozhlédnout se po nové práci i ve výše uvedených profesích či oborech, protože je velká pravděpodobnost, že si tím zvýšíte svou šanci na nalezení požadovaného zaměstnání. Držíme Vám palce!


Mezi nejoblíbenější lokality pro hledání nového zaměstnání aktuálně patří Brno, Nové Město, Praha, Ostrava, Praha, Plzeň, České Budějovice, Vršovice, Praha, Žižkov, Praha, Olomouc, Liberec, ale i mnoho dalších. Prohlédněte preferované lokality, je velká šance, že najdete nabídky práce blíže Vašeho bydliště, než jste čekali.


Operátoři vysokozdvižných vozíků jsou zodpovědní za manipulaci s materiály, nakládání a vykládání zboží, skladování a přemístění zásob. Jejich role je klíčová pro zajištění plynulého provozu skladů a zachování bezpečnosti v pracovním prostředí. Lidé v této pracovní roli musí mít širokou škálu dovedností a znalostí, včetně bezpečnostních znalostí, školení, technických znalostí, manipulace s nákladem, prostorového povědomí a komunikace. Tyto zkušenosti jim umožňují bezpečně a efektivně provádět svou práci, důležitou součástí je pak také schopnost rychlého rozhodování a řešení problémů.

Operátor vysokozdvižných vozíků potřebuje několik základních vybavení pro svoji práci. To zahrnuje vysokozdvižný vozík v adekvátním stavu, ovládací prvky, bezpečnostní pás, ochranné prvky (přilba, brýle, rukavice, boty), komunikační prostředky (rádiový systém), a v neposlední řadě i náhradní součástky a nářadí. Veškeré vybavení musí splňovat bezpečnostní předpisy a být pravidelně kontrolováno a udržováno. Operátor by také měl být obeznámen s používáním a údržbou vybavení pro bezpečný výkon své práce. Být operátorem vysokozdvižných vozíků je zábavné pro ty, kteří mají zájem o techniku, fyzickou aktivitu, logistiku a práci v týmu. Tato práce kombinuje práci s moderními zařízeními, fyzickou aktivitu, sledování toku zboží a manipulaci s ním. Práce v týmu je také důležitou součástí tohoto povolání.

Toto pracovní postavení zahrnuje práci v prostředích, jako jsou sklady, distribuční centra, průmyslové podniky, stavební projekty, maloobchodní prodejny a logistické společnosti. Ve své práci manipulují s materiály a zásobami, zajišťují příjem, skladování a expedici zboží. Jejich úlohou je také přemisťování těžkých materiálů, stavebních materiálů a doplňování skladových zásob na prodejních plochách. Operátoři vysokozdvižných vozíků hrají důležitou roli při organizaci skladových operací a manipulaci s náklady v rámci dodavatelského řetězce. Jejich práce vyžaduje dodržování bezpečnostních předpisů a zajištění plynulého toku materiálů a zásob.

Operátoři vysokozdvižných vozíků potřebují mít několik kvalifikací - k nim patří: školení a osvědčení o ovládání vysokozdvižných vozíků, které potvrzují jejich schopnost manipulovat s tímto zařízením, dále je důležité mít znalost předpisů a bezpečnostních postupů týkajících se manipulace s vozíky. Pracovníci by měli mít také technické dovednosti, aby se dokázali vypořádat s prováděním jednoduchých oprav a údržbou vozíku. Zkušenost a praxe v manipulaci s vozíky jsou rovněž nezbytné pro zvládnutí různých situací a výzev, které se mohou vyskytnout při práci s vysokozdvižnými vozíky.


Zvyšte si šanci v nalezení nového uplatnění! Vytvořte si účet na JenPráce.cz a pravidelně na Váš email dostávejte aktuální seznam pracovních nabídek, včetně námi doporučovaných.


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
EKOSTAVBY Louny s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., HAVI Logistics s.r.o., ProJobEU s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., CentralWork s.r.o., Glazura s.r.o., EUROPA Union Service a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., OK Stavby s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., Kühne + Nagel, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE a.s., Plastipak Czech Republic s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Lidé a Příležitosti s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., ADSESA Staff CONSULTING s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., CTIBŮREK VÝTAHY s.r.o., Etimos Human s.r.o., Novitim s.r.o., Special Service International, spol. s r.o., Jobsyno Global s.r.o., FUJIKOKI CZECH s.r.o., ALGON, a.s., Best Place For Job s.r.o., FBN Invest s.r.o., Milan Ješko, Hangist s.r.o., PERSONALEK Plus s.r.o., Jaromíra Tutrová, OETINGER CZ s.r.o., YE LIE s.r.o., GKR STEEL s.r.o., MZ Topp Kladno s.r.o., SENKO GROUP s.r.o., Romtes Service a.s., AUTO SCHWAB, s.r.o., TIBA COPIERS s.r.o., SOLIDRAIL, s.r.o., Jipos e-market s.r.o., JT Invest Group s.r.o., LTD group s.r.o., VHS technology a.s., REKULTIVAČNÍ VÝSTAVBA Most, a.s., ITM internationale technische Montage, s.r.o., T & T - trade Holding EU SE, LOKGROUP s.r.o., Europa Logistics s.r.o., 3S SERVIS s.r.o., EGO Group s.r.o., Orgikh s.r.o., AMODO s.r.o., Scan Global Logistics s.r.o., BOXMAKER s.r.o., 48 hours gold s. r. o., Alpha Logistics s.r.o., SIT logistic s.r.o., Seves Glass Block s.r.o., 4PX Express CZ s.r.o., TAPOLINA s.r.o., Yanek s.r.o., Armz HR s.r.o., intellwork s.r.o., NEXTA s.r.o., EUROBEN, s.r.o., Strejda.Net s.r.o., LOKOTEP s.r.o., Městská doprava Teplice, p.o., NEWPRO Czech, s.r.o., DYMOS dopravní a zemní stavby s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Strojmistr / Strojmistrová, Závozník / Závoznice, Prodavač / Prodavačka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Aranžér / Aranžérka, Shift leader / Vedoucí směny

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Louny, Lovosice, Kladno, Litoměřice, Dobříň, Kralupy nad Vltavou, Dobrovíz, Tuchoměřice, Teplice, Ústí nad Labem, Mělník, Klecany, Nové Modlany, Krupka, Rudná, okres Praha-západ, Chomutov, Loděnice, okres Beroun, Stodůlky, Praha, Praha, Žižkov, Praha, Zdice, Cítoliby, Slaný, Čížkovice, Velvary, Bitozeves, Roudnice nad Labem, Kamýk, Bílina, Staňkovice, okres Louny, Světec, Most, Hostomice, okres Teplice, Unhošť, Pavlov, okres Kladno, Úžice, okres Mělník, Štětí, Býkev, Bystřany, Postřižín, Duchcov, Jeneč

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT