Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Servisný technik TRNAVA

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Břeclav
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 45.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hľadáme zvedavého a nápaditého uchádzača so záujmom o elektromechaniku na pozíciu servisného technika elektrických a mechanických zariadení. Jedná sa o zaujímavú a veľmi rozmanitú prácu. Treba tiež spomenúť, že práca je samostatná a v mnohých ohľadoch slobodná (nestojí vám stále niekto za chrbtom, ako je to v mnohých iných zamestnaniach). Nabízíme: - veľmi motivujúcu mzdu v závislosti na kvalite práce - mzda sa skladá z fixnej ​​zložky, ktorá je závislá od skúseností a je medzi 1150,- až 1250,- euro, ďalej z osobného ohodnotenia a výkonnostných zložiek a prémií. Šikovní a pracovití mechanici si u nás zarábajú 1500 - 1800 euro mesačne. - služobný automobil aj na súkromné ​​účely - veľmi príjemný a priateľský kolektív - prepracovaný systém prémií a odmien - veľmi dobré platové podmienky a istotu stáleho príjmu - odborné kurzy a vzdelávanie v odbore - možnosť prehlbovania zručností a skúseností - stravenky, príplatok za dodržiavanie dochádzky, dôchodkové poistenie - 5 týždňov dovolenky a mnoho ďalších zamestnaneckých benefitov Požadujeme: - skúsenosť so servisom stredne veľkých a veľkých elektrických a mechanických zariadení - vyučenie v odbore elektro - vyhlášku 508 (minimálne § 22) - vodičský preukaz - záujem o ďalšie vzdelávanie

  • Liberec
  • HANSA-FLEX spol. s r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. ledna
  • Karlovy Vary
  • ROYAL GOLF a.s.
  • 20 000 Kč
Zveřejněno: 13. května
  • Tachov
  • CM TRANSPORT TACHOV s.r.o.
  • 24 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 10. května
  • Vlašim
  • ECOL Industrial s.r.o.
  • 17 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Děčín
  • S.T.K. Litoměřice s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 6. června
  • Národní dům provozní, s.r.o.
  • 17 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 31. srpna
  • Louny
  • VIAKONTROL, spol. s r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 19. prosince
  • Nové Město na Moravě
  • R.T. kování a. s.
  • 24 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 6. února
  • Kladno
  • KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 26. února
  • Bruntál
  • Mgr. Vít Baran
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Krajková
  • Michal Kostrej
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 10. září
  • Kolín
  • Ivo Meduna
  • 15 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. srpna
  • Havlíčkův Brod
  • Výzkumný ústav bramborářský Havlíčkův…
  • 17 000 – 17 500 Kč
Zveřejněno: 10. prosince
  • Mírová
  • LIGNETA servis s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 10. února
  • Slavkov, Uherské Hradiště
  • MOBA Security s.r.o.
  • 15 200 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 9. července
  • Vyškov
  • Auto tuning plus s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 8. července
  • Vodňany
  • EPIC JOB s.r.o.
  • od 16 900 Kč
  • Vodňany
  • TARHON, družstvo
  • 22 200 – 26 000 Kč
  • Vodňany
  • KOLONADA SERVIS s.r.o.
  • od 17 800 Kč
  • Vodňany
  • Chlumec nad Cidlinou
  • HRM Services s.r.o.
  • 40 000 – 42 500 Kč
Zveřejněno: 4. srpna

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

AJ auto automobil benefit Bor den elektro elektromechanik EU HR ISO IT kurz kurzy mobil Most mzda náplň práce plat práce sklad stravenky technik výkon Zruč elektrický kov náplň odbor odborné PR servis systém technika výkonnost