Pracovník restauračního provozu

Teplice
10.000 – 12.999 Kč

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost AmRest s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou od 18. 9. 2016

O nás

AmRest s.r.o.

AmRest je nejrychleji rostoucí nezávislou restaurační společností v Evropě. Pracujeme se světoznámými a oblíbenými značkami, které provozujeme v 16ti zemích světa (v Evropě, Rusku, Číně). Je nás více než 30 000, pocházíme z různých zemí, ale stále mluvíme stejným jazykem! To vše díky naší vyjímečné kultuře — věříme, že VŠECHNO JE MOŽNÉ — Wszystko jest Możliwe (Anything is Possible; WJM) a náš příběh je toho důkazem. Chceme být #1 v Evropě a brzy se jím staneme — protože WJM ☺.

KFC Galerie Teplice přijímá zaměstnance
Hledáme nové kolegy na plný/částečný úvazek na pozici Pokladní – Obsluha zákazníka, Kuchyň a Servis (příprava a kompletace produktů).

Co u nás můžeš získat:

  • Smlouvu na dobu NEURČITOU – neuvádějte, pokud se jedná o DPČ nebo DPP
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu na manažerské pozice
  • Příplatky za práci v noci 10%
  • Příplatky za práci o víkendech 10%
  • Příplatky za práci ve svátky 100%
  • Zvýhodněné stravování – menu za 50 Kč
  • Flexibilitu v plánování směn
  • Pravidelný nárůst mzdy dle pracovního výkonu
  • Věrnostní odměny dle délky zaměstnání
  • Týmové mimopracovní aktivity a party
  • Slevy na produkty všech našich značek (KFC, Burger King a Starbucks)

Co Tě u nás čeká:

  • Pečlivé zaškolení na každou pracovní pozici
  • Práce na přípravě, kompletaci a prodeji našich produktů
  • Dynamický tým lidí, co táhnou za jeden provaz

Co bys měl splňovat:

  • Být týmovým hráčem
  • Být pozitivně orientovaný na zákazníky
  • Mít rád naše produkty a chtít se podílet na jejich přípravě
  • Chceš na sobě pracovat a zlepšovat se
  • Být ochotný pracovat ve směnném provozu

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

HR akce, které nesmíte minout: TOP 10 konferencí a událostí pro rok 2026

HR akce, které nesmíte minout: TOP 10 konferencí a událostí pro rok 2026

Svět lidských zdrojů se v roce 2026 točí kolem praktické implementace AI, wellbeingu 5.0 a strategického leadershipu. Pokud chcete držet krok s trendy, sdílet zkušenosti s lídry oboru a inspirovat se případovými studiemi z praxe, neměli byste chybět na těchto deseti událostech.

Nejčastější HR cizí pojmy: Jak se vyznat v jazyce pracovních inzerátů?

Nejčastější HR cizí pojmy: Jak se vyznat v jazyce pracovních inzerátů?

Stačí pár vět z pracovního inzerátu a člověk má chuť otevřít překladač. Co přesně znamená „ownership“, proč je všude „mindset“ a kolik KPI je ještě v pohodě? Firemní slovník je plný výrazů, které působí světově, ale často jen označují jednoduchou realitu.