Hledáme podnikového právníka se zaměřením na compliance!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nošovice
Firma RIGHT INDICADA s.r.o.
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní

RIGHT INDICADA s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho významného mezinárodního klienta se sídlem v průmyslové zóně v Nošovicích hledáme právníka nebo právničku, který/á rád/a posílí právní oddělení společnosti.

Máte pracovní zkušenosti v oblasti compliance? Domluvíte se anglicky? Chtěli byste získat práci ve významné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Hlavní náplní Vaší práce bude příprava strategie compliance a příprava návrhů

compliance opatření.

  • Nedílnou součástí bude kontrola dodržování compliance opatření a související reporting.
  • Na této pracovní pozici budete rovněž vyřizovat právní agendu v jednotlivých oborech

práva.

  • Na starosti budete mít také vymáhání pohledávek, evidenci smluv a jiných právních

dokumentů.

Co od Vás očekáváme?

  • Právnické vysokoškolské vzdělání.
  • Angličtinu na komunikativní úrovni, na této pracovní pozici budete anglicky komunikovat

každý den.

  • Alespoň základní přehled v problematice compliance.
  • Vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zázemí velké mezinárodní společnosti.
  • Mzdové ohodnocení dle délky praxe, včetně osobního ohodnocení.
  • Zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu,

příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, občerstvení na pracovišti, firemní akce)

  • Možnost kariérního a odborného růstu.

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis.

  • Žižkov, Praha
  • Odborový svaz dopravy
  • od 23 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. září
  • Staré Město, Praha
  • Technická správa komunikací hl. m.…
  • 32 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 13. června
  • Ruzyně, Praha
  • AMADEUS Real Estate, a.s.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 6. července
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • Aircraft Industries, a.s.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 16. ledna
  • Hloubětín, Praha
  • ITACA Business Incubator SE
  • 47 828 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 23. května
  • Chomutov
  • Povodí Ohře, státní podnik
  • 37 000 – 44 000 Kč
Zveřejněno: 17. února
  • Třebíč
  • Ráj dřeva Třebíč s.r.o.
Zveřejněno: 11. července
  • Kralupy nad Vltavou
  • Astrum LT s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Nové Město, Praha
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang,…
  • 50 000 – 100 000 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • od 28 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 19. července
  • Kladruby nad Labem
  • Národní hřebčín Kladruby nad Labem
  • 26 600 – 36 470 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Kroměříž
  • Kroměřížské technické služby, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 19. května
  • Říčany, Praha-východ
  • Commexim Group a.s.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 30. května
  • Vinohrady, Praha
  • HOMO DEVELOPUS s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 8. srpna
  • AdsPro Digital, s.r.o.
  • 24 180 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Státní zdravotní ústav
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 4. května
Zveřejněno: 25. února
  • Ostrava
  • RIGHT INDICADA s.r.o.
Zveřejněno: 18. května
  • Dolní Benešov
  • Jičín
  • FEE Transport s.r.o.
  • 20 000 – 45 000 Kč
  • Dukovany
  • ŠKODA JS a.s.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Třemošná
  • euro packaging s.r.o. v likvidaci
  • 16 000 – 20 000 Kč
  • Přerov
  • WT WINTECH a.s.
  • 16 000 – 22 000 Kč
  • Skalice nad Svitavou
  • PREVENTA service s.r.o.
  • 11 000 – 17 000 Kč
  • Žďár nad Sázavou
  • Ing. Radek Pohanka
  • 13 400 – 15 000 Kč

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

akce anglicky Bor den dodržování hlavní hledám hodnocení IT měření mezinárodní možnost nabídka náplň práce občerstvení ohodnocení podnik pojištění práce pracovní pracovní nabídka práva právník praxe připojištění příspěvek reporting růst SOU společnost společnosti strategie stravování výhody vysoké vzdělání zaměstnanec zaměstnanecké výhody zkušenosti životopis compliance díl dokument dovolené firemní kariérní kontrola kov mzdové na pracovišti náplň národní oblast oblasti obor odbor odborné oddělení osobní penzijní PR právní průmysl průmyslové příprava report součást zaměstnanecké zkušenost životní