Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Smluvní vztah jiný
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Kutná Hora
Firma Foxconn Technology CZ s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba, Technik / technička výroby
Hrubá mzda od 23.000 Kč

Náplň práce: podpora při nastavení a údržbě testovacích procesů, odhalování příčin chyb.
Hledáme nadšence do IT, znalost HW, komunikativní AJ.
V případě zájmu se hlaste:
x osobně – Karlov 245, KH, Po-Pá 8–15:30,
x e-mailem – e-mail přes odpovědní formulář,
x telefonicky – zobrazit tel. číslo , Po-Pá 8–15:30,
x VŘ – Karlov 245, KH, každou středu ve 13:00

  • Příbram
  • Veronika Lantošová
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 28. června

Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, TopolWater, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HR Direct s.r.o., Jitka Poláková, Walther Flender s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Crocodille ČR, S U M O s.r.o., Biomedica, spol. s r.o., Interdecor Design s.r.o., Foxconn Technology CZ s.r.o., Palio consulting s.r.o., Lukáč Welding s.r.o., Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje, ČKD Kutná Hora, a.s., Mahmoud El Badaoui El Najjar, Lom Centrum Construct s.r.o., NEDORIT, s.r.o., Workforce Solutions s.r.o., VGSM sector s.r.o., Roman Kout, HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o., RUKO s.r.o., ZOS Kačina, a.s., Ing. Michal Hynek, Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938, INPRO Čáslav s.r.o., CZECHOBAL, s.r.o., Jiří Hladík s.r.o., MAPETRANS s.r.o., Maso Čáslav s.r.o., Virtus Development s.r.o., Lučební závody Draslovka a.s. Kolín, Eligo a.s., SPEL, a.s., Kovošrot Hladík Odpady s.r.o., DELTA Engineering Kolín s.r.o., KEVINT - Inter, spol. s r.o., Kolínská pekárna s.r.o., Akhmadkhon Atakhujayev

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Referent / Referentka, Pekař / Pekařka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Manažer / manažerka kvality, Projektový / projektová manažerka, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Strojník / strojnice, Chemik / Chemička, Chemický technik / technička, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka v chemii, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrikář / Elektrikářka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Tiskař / Tiskařka, Operátor / operátorka chemické výroby

Přelouč, Kutná Hora, Čáslav, Kolín, Zásmuky, Žiželice, okres Kolín, Úžice, okres Kutná Hora, Poděbrady, Zruč nad Sázavou, Hořátev, Sázava, okres Benešov, Hlízov, Úmonín, Suchdol, okres Kutná Hora, Svatý Mikuláš, Rohozec, okres Kutná Hora

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

AJ Bor e-mail hledám HW IT náplň práce podpora práce telefon znalost náplň obor Ostatní PR proces procesů průmysl průmyslový případ stav technici technolog test