- 35 000 – 50 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro cizince
Prvotní informace:
emailem: e-mail přes
Upřesňující informace:
KOHO HLEDÁME?
Do mladého vinařství v Českém Ráji (obec Jivina u Mnichova Hradiště) hledáme člověka, který má rád různorodou práci na čerstvém vzduchu, má kladný vztah k přírodě, zahradním a manuálním pracím.
Předpokladem je spolehlivost, samostatnost a fyzická zdatnost a manuální zručnost.
Výhodou je vzdělání nebo zkušenost z oboru zahradnictví nebo údržby budov, ale není podmínkou.
Podmínkou je řidičský průkaz skupiny B a T, trestní bezúhonnost a ochota pracovat přesčas v době vinobraní a lahvování.
CO VÁS ČEKÁ?
Čeká Vás celoroční komplexní péče o vinohrad – manuální práce ve vinici (výsadba, řez, vázání,…), mechanizované práce s vinohradnickou technikou, ošetřování a hnojení rostlin, mulčování a jiné práce ve vinohradě, sklizeň hroznů.
Dále také práce ve vinném sklepě, lahvování, skladování a expedice vína, závoz objednávek.
Náplní práce bude správa a údržba budov a areálu nově vybudovaného a moderního vinařství.
Vinohrad a veškeré zázemí se nachází v obci Jivina u Mnichova Hradiště.
Předpokládaný nástup dle domluvy.
NABÍZÍME VÁM:
K dispozici budete mít služební mobilní telefon.
V případě dobré sklizně a výsledku hospodaření Vás také čeká finanční bonus.

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.