- 25 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy
[] Místo výkonu práce: Mírové náměstí č.p. 141
407 25 Verneřice
Hledáme učitele/učitelku pro výuku anglického jazyka. Jedná se o zástup učitele v dlouhodobé pracovní neschopnosti.
Nabízíme: Příspěvek na obědy, dovolenou, při pracovních a životních výročí
Kontakt: Mgr. Jana Kindlerová, ředitelka školy nebo Bc. Štěpánka Benešová, zástupkyně ředitelky, tel. Zobrazit tel. číslo , Zobrazit tel. číslo (volat od 7:00 – 7:30 nebo 11:30 – 12:00 hod.), e-mail: e-mail přes

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

Svět lidských zdrojů se v roce 2026 točí kolem praktické implementace AI, wellbeingu 5.0 a strategického leadershipu. Pokud chcete držet krok s trendy, sdílet zkušenosti s lídry oboru a inspirovat se případovými studiemi z praxe, neměli byste chybět na těchto deseti událostech.