Vedoucí Provozu Čerpací Stanice Phm

Opava
do 33.000 Kč

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost TQM - holding s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

KO: Táborská Andrea, tel.: Zobrazit tel. číslo – volat PO – PÁ od 7:00 do 15:00 hod, e-mail: e-mail přes odpovědní formulář.

Požadujeme: ÚSO s maturitou, praxe na obdobné pozici 3–5 let vítána, uživatelská znalost práce na PC, řidičský průkaz sk.B, zodpovědnost, samostatnost, vstřícnost, pojištění odpovědnosti za škodu při výkonu povolání, komunikační a organizační schopnosti.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, přesný termín výplaty mzdy, pracovní pomůcky jsou samozřejmostí, pracovní volno nad rámec stanovený zákonem, stravenková karta, zvýhodněný běžný účet v bance, zaměstnanecký program mobilního volání O2, zaměstnanecký program levnějšího tankování pro soukromé účely (Orlen), příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

v bance