Svářeči CO2 + získaj NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Lokalita Domažlice
Firma PRO PERSONA s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovné svářeče na práci ve stabilní a perspektivní společnosti s velkým potenciálem, která se zabývá prodejem a servisem autobusů.

Místo výkonu práce: Holýšov (Plzeňský kraj, okres Domažlice, ČR)
Termín nástupu: IHNED.
Druh pracovního poměru: HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR.
Nabízený plat: Dohodou.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Svařování podvozků autobusů,

NABÍZÍME:

  • PŘÍSPĚVEK na UBYTOVÁNÍ,
  • Příspěvek na DOPRAVU (MHD),
  • Možnost přesčasů,
  • Týdenní zálohy ve výši 1000 Kč,
  • Práce v dvousměnném provozu,
  • Dobré mzdové ohodnocení,
  • Stabilní a perspektivní práce.

POŽADUJEME:

  • Podmínkou je svářečský kurz – základní CO2 (ZM1) + praxe,
  • Potřebná orientace ve výkresech,
  • Manuální zručnost,
  • Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a důraz na bezpečnost.

CRI ameba.eu, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Operátor / operátorka chemické výroby, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Domažlice, Staňkov, okres Domažlice

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

AJ auto bezpečnost Bor ČR den Domažlice druh hledám hodnocení Holýšov kraj kurz místo možnost náplň práce ohodnocení plat Plzeň práce pracovní praxe přesčas příspěvek společnost společnosti stabilní svařování týden výkon Zruč dohodou doma kov místo výkonu práce mzdové náplň odpovědný okres poměr PR prodej přístup servis termín