Hledáme Automechanika - Přidejte se k nám!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Podhradská 2466/8a, Cheb, 350 02
Firma Věra Havlovičová
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Automechanik / Automechanička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 26.500 – 35.000 Kč

Již od roku 1990 se naše firma objevila na trhu oprav osobních automobilů. Z počátku jsme sídlili ve Františkových Lázních pod názvem Autoservis „U závor“, v roce 2005 došlo k reorganizaci a změně názvu firmy na současný HABUS Autoservis.

Náš zakladatel pan Miloš Havlovič již na jaře roku 1990 měl zájem otevřít autodílnu v oblasti Chebu což se mu zdařilo na začátku léta téhož roku v prostorách bývalého autoservisu OPS Cheb na Americké ulici ve Františkových Lázních. Od počátku jsme se v našem autoservisu snažili přizpůsobovat se novým trendům v automobilovém průmyslu a vybavovat náš autoservis nejmodernějšími technologiemi.

V průběhu let tvrdé práce jsme získali cenné zkušenosti v diagnostikování a komunikaci s veškerými řídícími jednotkami ve výbavách vozidel, v opravách náprav a brzd i těch nejmodernějších vozidel. Na základě zkušeností z praxe a řadě odborných školení dnes nabízíme našim zákazníkům komplexní služby v péči o jejich vozidla.

Již v roce 2005 došlo k rozšíření služeb v oblasti údržby o klimatizační jednotky automobilů. V průběhu let jsme rozšířili naše znalosti v tomto oboru na vysoce profesionální úroveň a po vybavení naší dílny novými přípravky a dalšími speciálními prostředky jsme rozšířili tyto služby o opravy a diagnostikování všech komponentů klimatizačních systémů.

Náplň práce:

  • Diagnostika a opravy vozidel včetně mechanických a elektronických součástek.
  • Pravidelná údržba vozidel podle výrobních standardů a servisních plánů.
  • Identifikace problémů a poskytování kvalifikovaných řešení.
  • Spolupráce s týmem a komunikace s klienty ohledně stavu vozidel.
  • Dodržování bezpečnostních postupů a účast na školeních pro osobní rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Zkušenost v oboru automechanik

Hledáme jedince, který není jen odborníkem, ale také se chce stále se učit a rozvíjet své znalosti v tomto odvětví.

Pokud jste ambiciózní automechanik, který touží po stabilní a plodné kariéře, neváhejte a připojte se k nám! Pošlete nám váš životopis a motivační dopis na e-mail přes odpovědní formulář.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Možnost příspěvku na důchodové připojištění
  • Po třech letech pracovního poměru týden dovolené navíc
  • Příjemný a podpůrný kolektiv

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Cheb
  • STAMOZA, společnost s ručením omezeným
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. dubna
  • Cheb
  • Pneu Matika s. r. o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 9. dubna
  • Sokolov
  • Jiří Sklenář
  • 21 300 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Sokolov
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Mariánské Lázně
  • Václav Harmáček
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Čechtice
  • STEJKR, spol. s r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 14. prosince
  • Praha
  • delivrium s.r.o.
  • 55 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Parkoviště
  • Vejprnice
  • TSSR Trailer Service Sales and Rent, s…
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 16. listopadu

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

auto automechanik automobil bezpečnost Bor den dodržování dopis důchod důchodové připojištění elektro firma hledám Cheb Chodov IT komunikace Luže mobil motivační dopis možnost náplň práce NDA ohledně osobní rozvoj pec plán pojištění postup práce pracovní praxe připojištění rozvoj SOU spolupráce stabilní školení technologie týden týden dovolené navíc zkušenosti znalost znalosti životopis autoservis dar díl dovolené firmy kolektiv kov motivační náplň navíc oblast oblasti obor odbor odborný oprávnění opravy osobní poměr PR problém průmysl příjemný rok řešení servis služby součást speciální standard stav systém technolog trend trh tým údržba údržba vozidel vybavení výrobní zájem zákazník zkušenost