Operatory výroby (ubytování zdarma), dlouhodobá práce

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Slovensko
Firma CZ KOVOS s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní

Co od Vás očekáváme:

Agentura MY-Stav nabízí dlouhodobou a stabilní práci jako operátor výroby pro automobilový průmysl. Práce je jednoduchá a fyzicky nenáročná. Práce je vhodná pro ženy, muže, páry i vícečlenné skupiny.
Město ve kterém nabízíme práci je Trnava (Slovensko).

Náplň práce, pravomoci a odpovědnosti:
Obsluha vstřikolisů:

  • vizuálna kontrola výrobku
  • orezávanie přestřiků
  • ukladanie a balení výrobků
  • Práce ve stoje

montáž:

  • montáž různých produktů
  • ukladanie a balení

Informace o nabídce:

  • Čisté mzda je 3,70 € / hod.
  • Práce na smlouvu
  • 20 Dní placené dovolené
  • istotu dlouhodobého zaměstnání
  • výplaty na čas !!!
  • týždenne zálohy
  • při skupinách stejná směnnost!
  • 3týždňové turnusy
  • první cestu vám proplatíme
  • Ubytování zdarma !!
  • pro páry ubytování v garsonkách

Požadavky na zaměstnance:

  • ústretovosť
  • chuť pracovat na 12h změny
  • prispôsobiť se našim podmínkám
  • Spolehlivost
  • prax v automobilovém průmyslu výhodou
  • ochota vycestovat za prací

Doplňující informace:
Pokud jste ochoten pracovat pro nás rádi vám odpovíme na vaše otázky na tel.číslo: zobrazit tel. číslo (v době od 8:00 do 18:00) nebo mě můžete kdykoliv kontaktovat emailem: e-mail přes odpovědní formulář

  • Kuřim
  • LUXUS Service, s.r.o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. ledna
  • Zdislavice
  • Výrobně-obchodní družstvo Zdislavice
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Mladá Boleslav
  • RE WORK-EU s.r.o. v likvidaci
  • Nová Bystřice
  • GOLF EXPLOITATION s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • 15 000 – 17 999 Kč
  • KM Career s.r.o.
  • Česká Třebová
  • SARADA - JOBS.EU s.r.o. v likvidaci
  • České Budějovice
  • Trenkwalder a.s.
  • Žatec, Louny
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

agentura auto automobil den email město mobil mzda náplň práce odpovědnost operátor otázky plat platy požadavky práce stabilní ubytování vhodná výplaty zaměstnání zdarma změny agent automobilový průmysl člen dar dovolené informace kontakt kontrola nabízíme práci náplň obsluha operátor výroby placené PR průmysl stav vizuál výroby