Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Dělníci, Frézaři, Mechanici!!!

Lokalita Karviná   Zobrazit na mapě
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte práci ve výrobě s možností dlouhodobé spolupráce? Jste pracovití, spolehliví, flexibilní? Jste manuálně zruční? Pokud jste odpověděli ANO, hledáme právě Vás.
Pro našeho klienta, belgickou firmu s tradicí od roku 1947, hledáme vhodné kandidáty na tyto pozice:
FRÉZAŘ – SOUSTRUŽNÍK
MECHANIK – SEŘIZOVAČ STROJŮ
DĚLNÍCI – OPERÁTOŘI VÝROBY

Náplň práce:

  • Frézař – soustružník – obsluha frézy a soustruhu, opracovávání kovových materiálů pomocí specializovaných postupů

Mechanik (seřizovač strojů) – oprava a údržba zařízení na svěřené výrobní lince, zodpovědnost za správné nastavení a seřízení strojů

Operátoři výroby – obsluha a drobná údržba výrobních strojů, výroba a montáž komponentů, zodpovědnost za dodržování pracovních postupů

Co musíte splňovat?

  • U pracovní pozice Frézař praxe v oboru min. 1 rok
  • Pečlivost
  • Spolehlivost
  • Manuální zručnost
  • Zkušenost ve výrobě výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zázemí rodinné firmy s tradicí
  • Po 3 měsících smlouva na HPP
  • Možnost přesčasů
  • 20 dní dovolené
  • Místo výkonu práce – Český Těšín
  • Nástup od 1/2016

Platové ohodnocení:
Frézař – soustružník – 130Kč/hod., po 3 měsících bonus 1.000 Kč
Mechanik (seřizovač strojů) – 90Kč/hod., po 3 měsících bonus 1.500 Kč
Operátor výroby – 65Kč/hod., po 3 měsících bonus 500 Kč

  • Karviná
  • SAPLER a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. května
  • Český Těšín
  • Trenkwalder a.s.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 3. května
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na dopravu
  • Vyškov
  • Petr Hledík
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. května
  • Chrudim
  • Manuvia Double you s.r.o.
  • od 150 Kč / hod
Zveřejněno: 8. února
  • Nový Jičín
  • STECOMTRA Steel Components s.r.o.
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Bohumín
  • VANHOZ s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 16. ledna
  • Kladruby, Tachov
  • KOVO PRODUKT s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. září
  • Děčín
  • Karned Tools s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 17. ledna
  • Teplice
  • ROKA Industry, spol. s r.o.
Zveřejněno: 8. srpna
  • Žďár nad Sázavou
  • ŽĎAS, a.s.
  • od 21 480 Kč
Zveřejněno: 20. prosince
  • Liberec
  • TLF, s.r.o.
  • 24 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 3. září
  • Volyně
  • Jemná mechanika HB spol. s r.o.
  • od 36 000 Kč
Zveřejněno: 29. července
  • Uničov
  • UNEX a.s.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 25. ledna
  • Žichovice
  • Driescher ČR s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 10. března
  • Staňkov, Domažlice
  • PETBEK s.r.o.
Zveřejněno: 23. února
  • Frýdlant nad Ostravicí
  • STROJFERR, s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 7. února
  • Planá nad Lužnicí
  • JBP - SERVIS s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 13. září
  • Kolín
  • TOPOZ, spol. s r.o.
  • 30 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 29. srpna
  • SEGERS s.r.o.
Zveřejněno: 29. září
  • Návsí
  • HENR engineering s.r.o.
Zveřejněno: 25. dubna
  • Turnov
  • KERI a.s.
  • 26 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Lomnička
  • ZOKO, spol. s r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 19. října
  • Ostrava
  • Radim Glonek s.r.o.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 16. listopadu
  • Ratiboř, Vsetín
  • PROMET PREFIX s.r.o.
  • 26 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 7. září
Zveřejněno: 14. února
  • Šumperk
  • Urdiamant, s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Tábor
  • BRISK Tábor a.s.
  • 21 500 – 26 000 Kč
  • Nové Město na Moravě
  • VM CAR CZECH, s.r.o.
Zveřejněno: 28. srpna
  • Kladno
  • STROJÍRNY POLDI, a.s.
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Klatovy
  • Aerotech Czech s.r.o.
Zveřejněno: 29. května
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. července
  • Vlašim
  • ASTRO Vlašim spol. s r.o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 30. července
  • Sloup v Čechách
  • JLD NÁSTROJÁRNA s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 3. července
  • Polička
  • KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.
  • 21 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 1. prosince
  • Bystřec
  • Nástrojárna Hrdina s.r.o.
  • 21 500 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Velké Meziříčí
  • AGM - AGROMOTOR s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 2. března
  • Dětmarovice
  • TRESTLES, a.s.
Zveřejněno: 24. června
  • Stará Huť
  • ZETECH a.s.
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Praha
  • Martin Zajíček
Zveřejněno: 18. ledna
  • Liberec
  • AZclean s.r.o.
  • Kraj Vysočina
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Jihlava
  • YELLOW POINT, spol. s r.o.
  • od 100 Kč / hod

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

bonus Bor Český Těšín dodržování flexibilní hledám hodnocení IT kandidát měsíc místo možnost náplň práce odpovědnost ohodnocení operátor pec pečlivost plat postup pozice práce pracovní pracovní pozice pracovní prostředí praxe prostředí přesčas řízení smlouva SOU spolupráce Těšín vhodné výkon výroba Zruč dovolené firmy kov materiál místo výkonu práce náplň obor obsluha operátor výroby operátoři oprava platové ohodnocení pomoc PR příjemné příjemné pracovní prostředí rok ruční stav stroj údržba výrobní výroby zkušenost