Volné místo ve firmě Jobs Contact Personal, s.r.o.

Embedded developer C/C++ Windows a Linux až 120 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Olomouc
Firma Jobs Contact Personal, s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Analytik / analytička IT, Specialista / specialistka IT, Technik / technička IT, Vývojář / Vývojářka
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2), Anglický jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 80.000 – 120.000 Kč

O nás

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Jsme personální agentura Jobs Contact a denně nabízíme desítky nových pracovních nabídek.

Hledáme Embedded developera s bohatými zkušenostmi v oblasti C++. Pokud mimo jiné máte analytické myšlení, oplýváte proaktivním přístupem a týmovým duchem, zašlete nám životopis, budeme moc rádi za setkání s Vámi.

O společnosti
Jsme mezinárodní firma, která na trhu působí od roku 2006. Zabýváme se vývojem pro různá odvětví. Určitě stojí za zmínku to, že zajišťujeme vývoj řídicího softwaru pro elektronové mikroskopy. Také se specializujeme na vývoj technologií v komplexních řešeních pro bankovní a finanční sektor. Setkáte se tu i s vývojem softwaru pro výrobní prostředí.
Nejvíce používáme technologie jako je Java EE s frameworky Spring a Hibernate, C++, C#, ASP.NET MVC a .NET Core, TypeScript a Angular.
V naší firmě panuje příjemná a neformální pracovní atmosféra, kde kolektiv zaměstnanců je pohodový a všichni si navzájem tykají. Zakládáme si na ocenění dobře odvedené práce prostřednictvím adekvátních odměn a férového jednání.

Náplň práce:

  • budete součástí týmu SW vývojářů, architektů a testerů, vyvíjecích aplikace používané zákazníky po celém světě
  • vyvíjet budete primárně v C++ pro Windows nebo Linux
  • budete navrhovat a realizovat přání zákazníka ohledně vývoje softwaru na míru
    zároveň budete rozvíjet a udržovat současné softwarové řešení zákazníka

Co od Vás očekáváme:

  • minimálně 5 let praktických zkušeností s C++
  • anglický a český jazyk na komunikativní úrovni
  • zájem o moderní objektový SW design
  • týmového ducha

Výhodou je, pokud máte:

  • zkušenost WPF, .NET a Visual Studio
  • znalost NUnit, source control (Git nebo RTC)
  • orientaci v agilních metodách vývoje SW (SCRUM)
  • analytické myšlení a schopnost vytvářet efektivní řešení
  • řidičský průkaz skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 25 dnů dovolené
  • 2 sickdays
  • stravenkový paušál
  • občasný home-office
  • navýšení mzdy po 3 měsících a také po roce
  • pružná pracovní doba, core time 9:00 - 14:00
  • možnost vycestovat do zahraničí (USA)
  • interní technické workshopy
  • certifikace
  • profitshare - podíl na zisku
  • podpora vzdělání
  • karierní růst (možnost dosáhnout časem na vedoucí pozice)
  • profesní růst (přechod na jiné projekty)
  • notebook
  • přátelské prostředí, dobrý kolektiv
  • občerstvení na pracovišti (káva, čaj, mléko, šťávy, sladkosti)
  • pizza obědy
  • masáže inhouse
  • fotbálek
  • pravidelný firemní sport (fitbal, florbal)
  • teambuildingy
  • firemní akce - večírky, hory, dětský den, šifrovačka, atd.

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Herní zóna Herní zóna
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Masáže na pracovišti Masáže na pracovišti

  • Olomouc
  • TESCO SW a.s.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. dubna
  • Olomouc
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Olomouc
  • OLC Systems s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Olomouc
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Olomouc
  • Audioworks Music s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Olomouc
  • DS Soft Olomouc, spol. s r.o.
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. března
  • Mladá Boleslav
  • EDAG Engineering CZ spol. s r.o.
  • 70 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 22. prosince
  • Kyje, Praha
  • M B - S V I N G s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 20. listopadu
  • Čeperka
  • DITON s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 6. listopadu

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

AJ akce architekt bankovní certifikace český den developer doba elektro firma hledám hory HR interní IT masáže měsíc mezinárodní možnost mzdy náplň práce nové občerstvení Office ohledně paušál pec pizza podpora pozice práce pracovní pracovní doba prostředí pružná pracovní doba Ronov růst SOU společnost společnosti sport stravenkový paušál studio teambuilding technologie vedoucí vzdělání zahraničí zaměstnanců znalost životopis anglický aplikace atmosféra design díl dovolené finanční firemní Java jazyk jednání kolektiv kov masáž myšlení na pracovišti náplň národní oblast oblasti PR praktický profesní profi projekt pružná přátelské přátelské prostředí příjemná přístup rok řešení řidič sektor schopnost sickday součást technické technolog test trh tým večírky vedoucí pozice výrobní výše vývojář zájem zákazník zkušenost