Jednoduchá práce ve výrobě, až 27.000 Kč/m, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hodonín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 20.500 – 27.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Chcete dělat jednoduchou práci ve stabilní firmě, kde budete mít možnost dobrovolných, štědře placených přesčasů, příspěvek na ubytování či dopravu a mnoho dalšího? Přidejte se do fajn kolektivu firmy, která je jedním z předních světových dodavatelů. Nejedná se o pásovou výrobu. Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme!

Nástup možný dle domluvy každý týden!

A co bude vaším úkolem?

  • jednoduché kompletování kabelů
  • práce na vlastním stroji, ne u pásu

Místo výkonu práce: Mikulov

Nabízíme:

  • zajímavou mzdu, po zapracování až 27.000 Kč dle šikovnosti
  • dobře placené dobrovolné přesčasy
  • prémie dle výkonu
  • svozy z Hodonína, Břeclavi a Znojma
  • příspěvek na dojíždění či ubytování
  • volné víkendy, prac. dobu 7,5 h denně
  • dotované závodní stravování (obědy, večeře, noční večeře) a nepřetržitě fungující kantýnu.
  • týden dovolené navíc (není celozávodní letní dovolená)
  • pracovní oděvy
  • stabilní zaměstnání v moderním výrobním závodě a mnoho dalšího

Požadujeme:

  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (prac. doba 6:00 – 14:00, 14:00–22:00, 22:00–6:00)
  • základy práce na pc