Hledáme lidem práci Manpower

Launch your career in customer care!

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

We are looking for a new member to IT helpdesk team in Brno offices. If you are English speaking, analytical thinking and customer oriented, send me your CV! Together we can achieve great technical progress and provide perfect services to satisfaction of all customers.

Don't you live in the Czech Republic? You can pass the interview via Skype and get a relocation package 16.000 CZK.

Popis pozice:

What would you do?

You will be contacted by a customer, who needs a helping hand to advise how to set up an IT device provided by your company, or with some other issue he/she is struggling with.

The whole communication is via telephone, from your office in Brno.

The whole time you will get support from young and friendly colleagues originate from all over the world.

Profil kandidáta:

What do we expect from you?

Good communicative skills in English - level B2 and better.

Time flexibility, the working hours are between 12 pm and 8 am, always 8 hours long shift.

Ability to work on PC and adopt new technical knowledge.

Nabízíme:

What will you get for your work?

Decent average salary 26.000,- CZK that can rise up to 32.000,- CZK per month, if you prefer night shifts.

Interesting employee benefits, as meal vouchers, 25 days of vacation, pension insurance etc.

Opportunity to use your English on daily basis and earn great experience in well-recognized IT company.

The help desk office is situated in a very nice modern building in Brno. Your colleagues, originating from all over the world, create a pleasant and friendly atmosphere. It is an ideal place for work.

  • Holešovice, Praha
  • Carvago s.r.o.
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 23. února
  • Vsetín
  • DME Czech Republic s.r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 18. července
  • Třeboň
  • Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • od 16 340 Kč
Zveřejněno: 30. prosince
  • Třeboň
  • od 16 100 Kč
  • Nové Město, Praha
  • CITY CLUB PRAGUE, s.r.o.
Zveřejněno: 31. prosince
  • Čáslav
  • Maso Čáslav s.r.o.
  • od 16 500 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

benefit Brno CV CZK IT kandidát náplň práce Office pec pozice práce employee náplň PC PR profi