Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Instalatér/potrubář na ŽL (až 25€/hod)

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Německo
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Stavebnictví a realitní služby, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Montážník / Montážnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku.

Hledáme šikovné instalatéry/potrubáře na živnostenský list do nemocnice v Německu.

Náplň práce:

  • instalatérské a porubářské práce
  • lisování převážně nerezového potrubí
  • dokončovací vodárenské/kanalizační práce
  • práce také s litinovým potrubím

Co od Vás očekáváme:

  • praxe na pozici instalatér/potrubář
  • vyučení ve strojním oboru výhodou
  • manuální zručnost, spolehlivost
  • zodpovědnost, pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práce na živnostenský list
  • zakázka přibližně na 3-4 měsíce
  • mzda až 25€ na hod
  • hrazené ubytování
  • denní směny
  • nástup v průběhu budoucího týdne

  • Německo
  • ELSTA GmbH
  • 3 360 – 4 200 €
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou
včerejší
  • Německo
  • OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
  • 2 500 – 3 100 €
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 25. dubna
  • Bohuňovice, Olomouc
  • INSTA CZ s.r.o.
  • 26 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 5. listopadu
  • Chrudim
  • PERFO LINEA a.s.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 1. prosince

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

AJ Bor den hledám HR instalatér ISO IT měsíc mzda náplň práce nemoc nemocnice odpovědnost partner pečlivost práce praxe směny SOU společnost společnosti ubytování v Německu v Rakousku Zruč kov list náplň obor PR stroj vyučení