Volné místo v: Policejní prezidium České republiky

Policista/ka - Terénní hygienik

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Praha
Zadavatel Policejní prezidium České republiky (Ministerstvo vnitra)
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Mzda 35.500 – 52.500 Kč

Jaká může být náplň Vaší práce na pozici terénního hygienika:

  • hodnocení a koordinace zdravotních rizik zátěže chráněných osob na území ČR

Co požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu a oborech:
  • chemie a analýze potravin – obor Kvalita a bezpečnost potravin
  • technologie potravin – obor Technologie potravin
  • biochemie a biotechnologie – obor Mikrobiologie, Obecná a aplikovaná biochemie, Biotechnologie
  • veterinární hygiena a ekologie – obor Veterinární lékařství – hygiena potravin
  • specializace ve zdravotnictví – obor Ochrana veřejného zdraví

Další požadavky:

  • vyžadována časová flexibilita, časté služební cesty (i vícedenní)
  • nutnost přizpůsobit se potřebám služby – práce přesčas
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a organizační schopnosti
  • aktivní řidič skupiny „B“
  • dobrá fyzická způsobilost
  • praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou

Platové podmínky:

  • rozpětí 35.500 Kč až 52.500 Kč podle doby započtené praxe
  • zvláštní příplatek
  • osobní ohodnocení

Výhody:

  • 6 týdnů dovolené
  • závodní stravování včetně příspěvku
  • příspěvek z FKSP – doplňkové penzijní spoření
  • další atraktivní benefity plynoucí ze služebního zákona

Kontakt: JUDr. Zdeněk Lukeš – zobrazit tel. číslo, mob. v pracovní době zobrazit tel. číslo

Máte zájem o tuto nabídku?