Volné místo ve firmě Mondi Štětí a.s.

Specialista neustálého zlepšování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Štětí
Firma Mondi Štětí a.s.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Mondi Štětí a.s.

Jsme předním světovým výrobcem papíru a obalových materiálů. Naše výrobky denně přinášejí užitek milionům lidí, kteří je využívají ve svém pracovním životě i volném čase.

Co od Vás očekáváme:

Jsme významná nadnárodní společnost, součást skupiny Mondi Group. Vyrábíme papírové obalové materiály a buničinu, které dodáváme firemním zákazníkům v České republice i v zahraničí. Sídlíme ve Štětí, asi 50 km severozápadně od Prahy.

Co vás čeká

  • neustálé zlepšování v rámci výrobních procesů po technologické stránce
  • organizace projektů, zlepšování procesů a kvality výrobků
  • poskytování podpory výrobním činnostem při zlepšování procesů
  • analýza problémů a jejich příčin
  • sledování harmonogramu a průběhu zaváděných opatření
  • vyhodnocování přínosů zlepšovacích návrhů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti ve výrobní společnosti na obdobné pozici 2 – 3 roky
  • znalosti výrobních procesů a jejich zlepšování (Lean, Kaizen…)
  • aktivní znalost AJ
  • dobré komunikační a organizátorské schopnosti
  • schopnost rychle analyzovat potíže
  • znalost práce na PC (MS Office)

Co vám můžeme nabídnout

  • Možnost kariérního růstu
  • 13. plat
  • 14.500,– Kč jako odměnu za Váš nástup
  • až 29.000,– Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  • až 6.000,– Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,– Kč příspěvek na přestěhování
  • vysoké věrnostní odměny
  • nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • 25 dní dovolené
  • bezúročné půjčky
  • firemní akce pro celou rodinu
  • dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • fajn partu, která táhne za jeden provaz

  • Olomouc
  • 123-práce.cz s.r.o.
  • 18 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. srpna
  • Plzeň
  • PROLOKO s.r.o.
  • 33 000 – 38 000 Kč
  • Poděbrady
  • PAMA Poděbrady s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Benešov
  • Vyšší odborná škola a Střední…
  • 14 600 – 20 720 Kč
Zveřejněno: 21. července
  • Blansko
  • PRO-DOMA Blansko, s.r.o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 23 500 – 27 500 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mělník, Kralupy nad Vltavou, Klecany, Ústí nad Labem, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Děčín, Mladá Boleslav, Kladno, Praha, Louny, Teplice

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

AJ akce analýza činnost den EU harmonogram HR IT kvality možnost náplň práce NDA nové odměny Office pec plat práce příplatky příspěvek rozvoj růst sledování SOU specialist specialista společnost společnosti spolupráce stěhování Štětí v zahraničí vysoké vzdělání zahraničí zákoník zkušenosti znalost znalosti dar dovednost dovolené firemní kariérní komunikační list materiál možnost kariérního růstu náplň národní organizace PC podpory PR problém proces procesů projekt půjčky rámec rok sever schopnost schopnosti součást standard technické technolog výrobní zákazník zkušenost