Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Specialista technologie plastů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Třebíč
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Hrubá mzda 45.000 – 70.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 3. 6. 2019

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Máte vzdělání a zkušenosti v oboru zpracování plastů? Baví Vás sledovat nové trendy, jste otevřeným novým metodám a případným experimentům? Pak jste právě tím člověkem, kterého hledáme na pozici SPECIALISTA TECHNOLOGIE PLASTŮ.

Mezinárodní společnost působící v oblasti zpracování plastů hledá nového kolegu na pozici:
SPECIALISTA TECHNOLOGIE PLASTŮ (od 45.000 Kč)

Pracovní náplň:

  • Tvorba nových technologických postupů a procesů výroby
  • Provádění zkoušek a testování navržených variant
  • Návrhy využití nových materiálů při výrobě
  • Kooperace s vývojovými a výzkumnými centry
  • Spolupráce se zahraničními kolegy

Požadujeme:

  • VŠ – chemie či jiný obor se zaměřením na plasty
  • Praxi na podobné pozici
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Organizační a analytické schopnosti
  • Aktivní přístup, komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnost a příjemném prostředí
  • Možnost seberealizace, otevřenost novým nápadům a zlepšením
  • Týden dovolené navíc
  • Finanční bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní dobu

Místo výkonu práce: Vysočina-střed

  • Kroměříž
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. července
  • Brno
  • Skladník
  • 20 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 3. června
  • Brno
  • Elektromechanik
  • 20 000 – 28 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

bonus bonusy Bor den dění flexibilní hledám HR chemie IT měření mezinárodní místo možnost náplň práce nové pec postup práce pracovní prostředí specialist specialista společnost spolupráce stabilní technologie trendy týden týden dovolené navíc výkon vzdělání zkušenosti anglický anglický jazyk dovednost dovolené finanční jazyk komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti list materiál místo výkonu práce náplň národní navíc oblast oblasti obor operace PR pracovní náplň prémie proces procesů příjemné případ přístup schopnost schopnosti technolog test trend tvorba výroby výzkum zahraniční zkušenost