Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Specialista designu - vhodné i pro absolventy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kladno
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Hrubá mzda 40.000 – 49.999 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho významného klienta, hledáme nového kolegu na pozici: Specialista designu.

Vaše pracovní náplň:

  • Design a vývoj tepelných výměníků
  • Analýza technické specifikace zákazníka
  • SW simulace, 3D a 2D výkresy
  • Design, výroba a vývoj prototypů
  • Příprava dokumentů FMEA
  • Design obalů pro nové produkty

Co požadujeme:

  • VŠ vzdělání – strojní nebo jiný technický obor
  • AJ – aktivní znalost ( i technické termíny)
  • CAD – uživatelská znalost
  • CATIA – výhodou
  • ŘP sk. B

Co nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Dotované stravné
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na PP
  • Jazykové kursy, studijní volno

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici, zašlete svůj životopis na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

  • Ústí nad Labem
  • KRONEN - LABE s.r.o.
  • 13 000 – 16 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 3. června
  • Praha
  • AVES PLUS, spol. s r.o.
  • Brno
  • START WORK INTERNATIONAL SE
  • od 15 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. června
  • Bruntál
  • SQS Sorting and Quality Services s.r.o.
  • od 14 000 Kč
  • Opava
  • PCP EURO-POWER EURO POLICE, s.r.o. .
  • 15 000 – 19 000 Kč
  • Most
  • Larysa Holtsapfel
  • od 12 000 Kč
  • Rokycany
  • Vladimír Běhounek
  • 5 000 – 10 000 Kč
  • Kamenice nad Lipou
  • KOKINETICS s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Trutnov
  • KOMPLETNÍ STAVBY ROUBAL s.r.o.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Beroun

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

absolvent AJ analýza Bor e-mail hledám hodnocení job mezinárodní náplň práce nové ohodnocení pec práce pracovní Praha příspěvek specialist specialista specifika společnost společnosti stravné uživatelská znalost vhodné volno výroba vzdělání znalost životopis CAD design dokument dovolené finanční jazyk kov list náplň národní obor PR pracovní náplň případ příprava stroj technické technický termín uživatel zákazník