Skladový dělník 150,-/hod Liberec

Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti (dpč)
Lokalita Liberec
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho významného klienta hledáme šikovného a spolehlivého člověka pro dlouhodobou spolupráci na pozici skladový dělník v Liberci .

Směny: jednosměnný provoz

Náplň práce:

  • přejímka a kontrola zboží + expedice
  • vydávání zboží
  • starost o provoz prodeje hutního materiálu
  • práce s mostovým jeřábem/VZV
  • drobné pomocné práce

Požadujeme:

  • pracovitost
  • jeřábnický a vazačský průkaz
  • případně průkaz na VZV
  • velmi dobrá znalost českého jazyka (slovní i ústní projev)
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • důkladné zaškolení
  • nástup IHNED
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 150,–/hod
  • firemní oblečení
  • přezkoušení v případě propadlých průkazů
  • pouze ranní směny

  • Ostrava
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. ledna

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Petr Novotný, HOFMANN WIZARD s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Šmídl s.r.o., R.A.P. plast s.r.o., Košík.cz s.r.o., ITLC s.r.o., RikyWay s.r.o., Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s., Liberecké strojírny s.r.o., Wassa commercial, s. r. o., PROGRESSTRANSPORT s.r.o., OLEX B.I.F., s.r.o., Pavel Rolf autodoprava s.r.o., COOLTURA group, s.r.o., Progres Liberec s.r.o., ČSAD Liberec, a.s., STYLSTAV Liberec s.r.o., Pavel Dolejš, Ladislav Romof, Wassa logistic s.r.o., FROLÍK, s.r.o., Adamira Transport s.r.o., TRANSPAN, s.r.o., BMT CZ s.r.o., DUMAB s.r.o., EXPRES VAN s.r.o., Europe Automotive Holding a.s., Cestářské práce s.r.o., Inter Star Liberec s.r.o., Iveta Severová, 1.JHS s.r.o., Jan Melichar, BusLine LK s.r.o., Pospíchal s.r.o., Autoškola LUKAS s.r.o., VEDES, s.r.o., ADC LOG, s.r.o., Daslog s.r.o., ACL Anodizing s.r.o., Severočeské komunální služby s.r.o., Petr Čumpelík, P. C. Sped Trans s.r.o., Kokonínská zemědělská, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Instruktor / Instruktorka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Seřizovač / seřizovačka strojů, Úředník / Úřednice

Liberec, Celá ČR, Jablonec nad Nisou, Šimonovice, Jeřmanice, Hodkovice nad Mohelkou, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Pulečný

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

AJ dělník hledám hodnocení IT Liberec Most náplň práce oblečení ohodnocení práce sklad směny školení vydávání znalost české firemní jazyk kontrola kov materiál mzdové náplň pomoc PR prodej případ