Marketingový Specialista | 50% Ho | E-Commerce | Aj

Jihlava
75.000 – 85.000 Kč

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

⛵KDO JSME?⛵
Běžně byste nás označili za personální agenturu, lovce hlav, headhuntery či náboráře.

⚓My sami sebe však označujeme za SPECIALISTY NA REGIONÁLNÍ NÁBOR.

🌊Ve vodách recruitmentu brouzdáme již slušnou řádku let. V roce 2024 jsme se však rozhodli odpoutat od původní flotily. A proto vznikla naše ⛵FLAGSHIP s ambicí být hrdou vlajkovou lodí regionálního náboru.

⛵Vyražte prozkoumat vody širokého moře recruitmentu s námi.

Náplň práce:

SPECIALISTA NA ONLINE MARKETING – POJĎ DĚLAT VELKÉ VĚCI!
E-commerce je tvoje parketa a online marketing máš v malíku? Čísla a data tě baví, ale zároveň víš, že marketing není jen o tabulkách? Hledáme někoho, kdo rozumí online prostředí, umí číst mezi řádky v analytice a má zkušenosti z e-commerce světa.

Tady marketing není jen hezká prezentace na poradách – je to důležitý salesový kanál. Proto hledáme někoho, kdo chápe, jak fungují datové vrstvy a analýza trhu. Musíš rozumět online prostředí, abys dokázal správně zadat, co je potřeba, a pohlídat, že výsledky dávají smysl.
Pokud se ti při čtení rozzářily oči při, možná jsi náš člověk :)

Co bude tvůj denní chleba?

- Budeš tahounem v online marketingu s důrazem na analytiku a e-commerce.
- Řízení menších marketingových projektů – pokud budeš šikovný, dostaneš se k zajímavým věcem.
- Spolupráce s agenturami – nebudeš nastavovat kampaně, ale musíš rozumět tomu, co se děje.
- Analýza trhu a konkurence – co funguje, kde jsou příležitosti a jak se můžeme zlepšit.
- Dohlížení na správu sociálních sítí – nečekáme, že budeš tvořit každý post, ale musíš vědět, co funguje, co ne a jak to celé posunout dál.
- Spolupráce s produktovým týmem – když bude víc online projektů, zaměříš se na ně, když bude potřeba, zabrousíš i do produktové stránky věci.
- Komunikace s kolegy i zahraniční centrálou – budeš se občas potkávat s týmy v zahraničí, takže bez angličtiny to nepůjde.

Co od Vás očekáváme:

- Minimálně 3 roky zkušeností s marketingem.
- Zkušenosti z e-commerce – buď přímo z firmy, nebo z agentury, která se e-shopům věnovala.
- Znalost nejnovějších marketingových trendů a nástrojů, včetně sociálních sítí, Google Analytics a SEO/SEM.
- Osobnostně energický a aktivní přístup, schopnost přicházet s vlastními nápady.
- Zkušenost s vedením projektů.
- Angličtina min. B2 MUST HAVE - meetingy, ale i tvorba textů.

Co Vám můžeme nabídnout:

- Možnost být u velkých věcí – marketing tady není na okraji, ale zásadní pro růst firmy.
- Home office 2x - 3x týdně (po zaučení, důležitý je výsledek, ne sezení v kanceláři).
- Flexibilní pracovní doba.
- 5 týdnů dovolené.
- Stravenky, notebook mobilní telefon.
- Podpora vzdělávání a účast na konferencích.
- Férové jednání a prostředí, kde se věci opravdu dějí – žádné přešlapování na místě!

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy a prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Možnost kariérního růstu
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

agentura analýza zkušenost