Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

Elektromechanik

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Středočeský kraj
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda od 27.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 5. 2016

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Co od Vás očekáváme:

Pro významnou společnost sídlící ve středočeském kraji hledáme vhodné uchazeče na pozici ELEKTROMECHANIK.

Náplň práce:

  • zajišťování plynulého chodu linky a její údržba
  • periodické kontroly elektrospotřebičů
  • vedení záznamů o stavu elektro-zařízení
  • výdej, evidence a skladování náhradních dílů

Lokalita: Mladá Boleslav

POŽADAVKY

  • vzdělání v oboru elektrikář nebo elektromechanik
  • praxe v oboru ideálně v délce 2 let
  • platná vyhláška 50
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • znalost práce s MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • schopnost týmové práce, samostatnost, zodpovědnost

BENEFITY

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • zaměstnanecké výhody a dobré mzdové ohodnocení
  • zvýšení kvalifikačních předpokladů formou doplňkových školení

Více informací naleznete zde:

  • Brno-město
  • Axial Personnel Agency, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. listopadu
  • Ústí nad Orlicí
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 13. dubna
  • Mariánské Lázně
  • MĚSTSKÁ DOPRAVA Mariánské Lázně s.r.o.
  • 165 – 195 Kč / hod
Zveřejněno: 18. října
  • Bílina
  • AGC Automotive Czech a.s.
  • 17 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 2. září
  • Česká Třebová
  • KORADO, a.s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Holešov
  • SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Třebíč
  • MEgA - Měřící Energetické Aparáty, a.s.
  • 13 000 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 28. dubna
  • Chrudim
  • Lütze, s.r.o.
  • od 80 Kč / hod
Zveřejněno: 10. října
  • Mohelnice, Šumperk
  • MONTIX, a.s.
  • 22 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 25. července
  • České Budějovice
  • Job and Travel s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. července
  • Liberec
  • TI Automotive AC s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Dopravní podnik města České Budějovice,…
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 15. srpna
  • Velká nad Veličkou
  • Indorama Ventures Mobility Moravia a.s.
  • 19 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Havířov
  • SVAD company s.r.o.
  • 13 500 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Zámrsk
  • BOHEMIA RINGS s.r.o.
  • 29 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 15. ledna
  • Nymburk
  • DPOV, a.s.
  • 18 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 24. března
  • Orlová
  • NELUX ELEKTRO CZ s.r.o.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 23. října
  • Štětí
  • SPM - Security Paper Mill, a.s.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 3. srpna
  • Zlín
  • Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s…
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Kuřim
  • TOS KUŘIM - OS, a.s.
  • 24 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 1. září
  • Středočeský kraj
  • Jaroslav Škeřík
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Praha
  • K2S Facility, spol. s r.o.
  • od 71 Kč / hod
  • Svitavy
  • Miroslav Fedrsel
  • Plzeňský kraj
  • H O K A R , spol. s r. o.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

AJ benefit benefity Boleslav Bor den elektrikář elektro elektromechanik evidence hledám hodnocení HR IT job jobs kraj mezinárodní Mladá Boleslav Most náplň práce odpovědnost Office ohodnocení plat práce praxe řízení samostatnost sklad společnost společnosti školení uchazeč vedení vhodné výhody vzdělání zaměstnanec zaměstnanecké výhody znalost české díl kontroly kov linky lokalita mzdové náplň národní obor PR předpoklad řidič schopnost stav tým údržba výše zaměstnanecké záznam zvýšení