Práce: Vedoucí směny - náborový příspěvek 25.000 Kč #PUr2B

lokalita: Bruntál zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Pro největšího tuzemského výrobce obalových materiálů a válcovaných polotovarů z hliníku hledáme zkušeného vedoucího směny do výroby.

  • Komplexně řídí svěřený výrobní úsek
  • Odpovídá za výsledky a dodržování plánovaných nákladů
  • Řídí, motivuje a hodnotí podřízené pracovníky (cca 40 lidí)
  • Odpovídá za dodržování technologických postupů
  • Dodržuje plán výroby v požadovaném výkonu a kvalitě
  • Dohlíží na pořádek na pracovišti a hygienu

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 500Kč/m
  • Závodní jídelna
  • Příspěvek na dopravu
  • Náborový příspěvek 25 000 Kč

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou (technické zaměření výhodou)
  • Zkušenosti a praxe v oblasti výroby (mistr, plánovač, kvalitář, logistik) vítaná
  • Práce na PC, SAP výhoda
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze ( 12-hodinové směny)

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Bruntál

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

25.000 – 35.000 Kč

Kontaktní osoba

Alexandra Hulíková

Telefon

zobrazit telefonní číslo

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist