Hledáme lidem práci Manpower

Zákaznický servis - zefektivnění procesu reklamací

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nezajímá Vás kvantita ale kvalita? Považujete se za někoho analytického i procesního? A hledáte společnost, kde je prostor pro inovaci? Pokud ano, staňte se součástí přátelského a solidárního týmu, kde budete denně v kontaktu se zahraničím.

Popis pozice:

- Řízení dodávek zboží a reklamací zákazníkům
- Komunikace se zákazníky, sklady, distributory a expedičními společnostmi (zejména po emailu)
- Rozvoj oblasti efektivního řešení reklamací, příležitost rozvíjet vlastní nápady
- Dohled nad dodržováním interních standardů
- Reporting a následná analýza

Profil kandidáta:

- Ideálně alespoň 2 roky zkušeností ze zákaznického/logistického oddělení
- Velmi dobrá znalost AJ - pokročilá úroveň
- Dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel (reporty, analýzy)
- Schopnost rychle řešit úkoly a zvládat urgentní situace
- Profesionální přístup ke všem zainteresovaným subjektům

Nabízíme:

- Zázemí společnosti, která poskytuje technologie řešící problémy na celém světě (např. zdravotnictví, bezpečnost, komunikace)
- Úzká spolupráce v přátelském kolektivu okolo 10 kolegů
- Postupný kariérní rozvoj a růst
- Benefitní program a další balíček benefitů (25 dní dovolené, cafeterie, multisport karta, sick days, příspěvek na penzijko, finanční podpora v době nemoci)
- Finanční ohodnocení, které koresponduje s Vašimi zkušenostmi a očekáváním

  • Záběhlice, Praha
  • TERAsport-Müller, s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. srpna
  • Plzeň
  • NT Magnetics s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 16. ledna
  • Liberec
  • COMPLETE FINANCE s.r.o.
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Frýdek-Místek
  • LogicVision s.r.o.
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 3. dubna
  • Šumperk
  • WT - PRO Czech, s.r.o.
  • 16 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 16. listopadu
  • Liberec
  • ProJobEU s.r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 5. října
  • Opava
  • Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Smíchov, Praha
  • HOTELS INTERNATIONAL s.r.o.
  • 15 000 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Krnov
  • Erdrich Umformtechnik s.r.o.
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Praha
  • CALPRA s.r.o.
  • 17 000 – 23 000 Kč
  • Zdice
  • VPS Logistics, s.r.o.
  • 16 300 – 21 000 Kč
  • Bruntál
  • Andrea Zatloukalová
  • od 23 000 Kč

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

AJ analýza benefit bezpečnost den dodržování email hodnocení HR interní IT kandidát komunikace kvalita náplň práce NDA nemoc nemoci Office ohodnocení okolo podpora postup pozice práce příspěvek reklama reporting rozvoj růst sick day sklad SOU společnost společnosti spolupráce sport technologie zahraničí znalost analýzy cafeterie dar dovolené finanční kariérní kariérní rozvoj karta kolektiv kontakt náplň oblast oblasti oddělení PR problém proces profi program přátelské příležitost přístup report rok řešení servis schopnost situace součást standard technolog tým úkol úkoly zákaznický servis zákazník zdravotnictví zkušenost