Brigády

Mezi nejvíce žádané pracovní profese v lokalitě "Žižkov, Praha" patří .


Hmmm,

vypadá to, že zatím v lokalitě Žižkov, Praha obor Manuální nehledají.

Dobrá zpráva je, že jsme vybrali jiné možnosti pracovních nabídek, které pro Vás mohou být zajímavé.
Pro více pozic můžete také upravit obor nebo lokalitu.
jenparce.cz - nabídky práce

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

  • Holešovice, Praha
  • Prague Industries s.r.o.
  • 180 – 230 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Praha
  • Stěhování Vrána s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Peníze na ruku
  • Výplata ihned
  • Výplata denně
Zveřejněno: 28. listopadu
  • Praha
  • Hayashi.cz s.r.o.
  • 150 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Hlubočepy, Praha
  • MYFA facility s.r.o.
  • 250 – 300 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Uhříněves, Praha
  • Supersoused.cz s.r.o.
  • 250 – 300 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 28. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
WELL PACK s.r.o., AV Production Services s.r.o., Agentura STUDENT s.r.o., DoDo Czech s.r.o., Prague Industries s.r.o., Fond Sidus, z.ú., INDEX NOSLUŠ s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., První novinová společnost a.s., MARO servis s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Andulka services s.r.o., Stěhování Vrána s.r.o., CREDIT CZECH s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., ABZAKOVO spol. s r.o., Green Center s.r.o., Hayashi.cz s.r.o., PLANE ENTERPRISE s.r.o., Dogology s.r.o., MYFA facility s.r.o., Tymbe, a.s., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., Supersoused.cz s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Pizza Fast s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., Krijcos CS, a.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 1 - Nové Město, Praha 7 - Holešovice, Praha 8 - Libeň, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Krč, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Uhříněves, Praha 5 - Řeporyje, Zeleneč, Říčany, okres Praha-východ, Kojetice, okres Mělník, Černošice, Rudná, okres Praha-západ, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Úžice, okres Mělník, Všenory, Kladno, Roudnice nad Labem, Mladá Boleslav

Žižkov, Praha

Charakteristika města a jeho instituce: Žižkov, čtvrť v Praze, je známá svým nezaměnitelným charakterem a bohatým kulturním dědictvím. Tato část metropole je domovem několika významných institucí, jako je Vysoká škola ekonomická v Praze nebo mnoho divadel a galerií. Žižkov byl historicky místem, kde žili umělci, intelektuálové a kreativní jedinci, což dodává této čtvrti jedinečnou atmosféru.

 

Politická a správní struktura: Žižkov je jednou z městských částí Prahy a má svou městskou radnici. Jako součást hlavního města má svou vlastní samosprávu a zastupitelstvo, které řídí místní záležitosti.

 

Ekonomika a průmysl: Ekonomika Žižkova je rozmanitá a zahrnuje různá odvětví. Čtvrť je známá svou živou kulturní scénou, ale kromě toho najdeme v Žižkově mnoho malých podniků, kaváren a obchodů, které tvoří jeho charakter.

 

Doprava a dostupnost: Žižkov má výhodnou polohu ve středu Prahy a je dobře dostupný pomocí veřejné dopravy. Zdejší doprava zahrnuje autobusové a tramvajové linky, které umožňují snadný pohyb po celém městě. Pro ty, kteří chtějí pohodlně cestovat autem, je zde také dostatek parkovacích možností.

 

Bydlení a rodinný život: Žižkov nabízí různé možnosti bydlení. Má historické části s tradičními pražskými byty, ale také moderní bytové komplexy. Tato čtvrť má také několik parků a zelených ploch, což dělá z Žižkova příjemné místo pro rodiny s dětmi. Mnoho restaurací a kaváren zajišťuje, že v této čtvrti nikdy nechybí zábava.

 

Geografie a poloha: Žižkov leží na východním svahu vrchu Vítkov, což poskytuje některým částem čtvrti výhled na Pražský hrad a další části města. Svojí centrální polohou je Žižkov výborným výchozím bodem pro prohlídku Prahy a výlety do okolního kraje. Má výborné spojení s dalšími částmi města a veřejnou dopravu, což usnadňuje cestování.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Jak napsat životopis - online vzor

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Odbory - proč a jak je založit

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

auto brigáda co do DPP hledám HR Ina Ivo je k kol ku možnost mzda na náplň práce o ob od Oleg Ota Oto pečlivost plat platy po práce pracovní pro prostředí před přes přesčas Říčany s se směny smlouva spolupráce stabilní teplota to u u Prahy v ve vhodná vo vod výplaty z AJ dění Dino dle doba Modletice mzdy nové pracoviště pracovní doba třídění v týdnu včetně výplata za zdarma den hodina plán pravidla při přivýdělek Ria SOU týden vhodné výdělek akce bez boty catering fotograf hodnocení nad NDA občerstvení oděv ohodnocení Ostrov Praha spokojenost stran Tea vz ze místo pracovní prostředí sklad výkon Zruč A5 Ali během bonus bonusy Bor Dan DPČ elektro EU flexibilní inzerát IT ke kolega Luže měsíc mobil nábor náležitosti Nick nová oblečení ode odměny plánování pobočky pod postup rozvoz skrz skrze služební společnost školení telefon termíny vně dohoda dohoda o provedení práce docházka nabídka společnosti technik vedení výpočet český Edvin firma Holešov horní Irma Malá Most obsah Sam samostatnost stres výroba činnost Elen Eleni flexibilní pracovní doba fond mezi nemoc odpovědnost vzdělávání zdravotní zdravotní stav praxe přede víkend zkušenosti automobil ČR daňové přiznání dík díky Chrášťany kariérní růst manažer Městec Nika peníze podnik režim růst Tom úvazek volno cestovní náhrady dopis důchod e-mail Eva hodiny Hrady kurz město náhrady světlí vyšší zaměstnání agentura dokumenty Chodov kandidát krom kromě kvality Mark Nina životopis Iva Písek Radnice inzeráty místa pomocí pozice pracovní místa uchazeč chování nabídky Sami farma farmaceutický operátor Vít Lena příplatky řízení stěhování Ben hrubého obchodní péče Ela kancelář partner vizitka Lech pracovní činnost pracovní činnosti podle dotazy komunikace Marko pokladní vstříc OZP pracovník druh důležité vzdělání Android auta bankovní dodržování iOS povolení rozdíl hlavní na dobu neurčitou nižší online příplatek systém česká elektrotechnik měření zaslání Rudná asistent benefit benefity Eric Lev Oloví pec Skuteč sport zaměstnanec znalost Černý Černý Most Stod zákoník hora podmínky mezinárodní Tim Tony narození příklad zlatý pracovní úvazek Max procesy úřad vedle Aleš data Horní Počernice Počernice průvodní dopis vedoucí přesčasy dárky nový otázky Vánoce dispečer elektrikář instalatér přivydělat Maxim domácí kolem povinnost pracovní den vyučení v oboru získání průměrný Dora příspěvek stravování ubytování uklízečka Kladno Amy důchodce interní nad Labem Roudnice Roudnice nad Labem vhodný A3 Boleslav Hluk mladá Mladá Boleslav proti technologie
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v oboru Manuální Žižkov (Praha) a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena